UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński Nowy sposób nauczania. Szkoła będzie odpowiadać na wyzwania współczesności. Ma uczyć współpracy, a nie rywalizacji. Rozszerzymy naukę programowania. Lekcje religii zastąpimy lekcjami angielskiego. Będziemy uczyć o zdrowym stylu życia, przeciwdziałaniu dyskryminacji, zmianach klimatycznych, rozpoznawaniu "fake newsów", cyberbezpieczeństwie. Wprowadzimy obowiązkowy, wolny od ideologicznych nacisków przedmiot, który będzie koncentrować się na przekazaniu rzetelnej wiedzy o zdrowiu i seksualności człowieka, stosownie do stopnia dojrzałości młodych ludzi. Cyfrowe klasy. Wyrwiemy polskie szkoły z XIX wieku. W każdym powiecie utworzymy ponad 300 cyfrowych sal lekcyjnych z nowoczesnym wyposażeniem dla szkół podstawowych. Przekażemy samorządom dotację celową na realizację tego postulatu (w 2020 roku wydamy 2.4 mld zł z budżetu państwa), a także na remonty szkół w biedniejszych samorządach. Skończymy z ideologiczną "polityką historyczną" w polskiej szkole. Hashtagi: #lewica,#edukacja,#historia,#rozum
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  26
  RobertKoliński(2019-09-02)
 • @RobertKoliński - Towarzysz Koliński dużo pisze o tolerancji, ale w każdej wiadomości umieszcza teksty ziejące nienawiścią do Kościoła i ludzi wierzących. Wyluzuj facet, wtedy w wyborach może przekroczysz 0,5% głosów. .. ..
 • @RobertKoliński - A ja wręcz przeciwnie - zwiększyłbym ilość lekcji religii. Zwłaszcza judaizmu i chrześcijaństwa :)
 • RobertKoliński O nic innego bym plebana nie podejrzewał, zaprawdę;)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  3
  RobertKoliński(2019-09-02)
Reklama