UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Odnośnie dróg w Niemczech to o ile mi wiadomo rolnicy dokładają się do dróg ze swoich prywatnych pieniędzy, jeżeli chodzi o dojazdy do pól uprawnych, mimo tego, że płacą również podatki. Najczęściej na takich typowych drogach z dojazdem do pól wstawiają znak zakaz wjazdu wszelkich pojazdów a pod nim tabliczka nie dotyczy maszyn rolniczych albo nie dotyczy mieszkańców. W każdym bądź razie tak było, gdzie ja byłem i widziałem na własne oczy. A jak jest w Polsce moi drodzy????? Zniszczyć jest komu a naprawić niestety już nie ma komu !!!!
  • W Polsce też się dokładają, za rowy też placą podatki chociaż z rowów nie ma pieniędzy, bo nic tam nie rośnie. A często do tych prywatnych rowów spływa woda z państwowych dróg czy od sąsiadów. A dlaczego niby tylko rolnicy mieliby się dokładać, a nie inni też, jak potem będą po tej drodze jeździć. Sobie samochodem czy ciężarówką, albo furgonetką? Drogi to należy budować dostosowane do warunków przecież wiadomo, że tam gdzie jest np fabryka mebli, odlewnia czy pola to jest ciężki sprzęt no i do takiego sprzętu trzeba drogę zbudować jak jest jednostka wojskowa też bo taki transporter opancerzony waży ponad 20 ton a jeep opancerzony z załogą i sprzętem to waży grubo ponad 5 ton. Proste. Jak ważysz 100 kilo to nie kupujesz w sklepie roweru, którego rama wytrzymuje nacisk 80 kg, bo się pod Tobą połamie tylko taki rower co wytrzyma Twój ciężar. U nas też masz znaki, że nie dotyczy służb komunalnych i mieszkańców. Tak samo nawet w takich miejscach gdzie nie ma ruchu dużego zbudują drogę do 8 ton. To przecież i tak jeżdżą tam śmieciarki, w zimę plugopiaskarki, elektrycy ze sprzętem czy melioracja, autobusy. To budowanie tak słabych dróg jest bezcelowe, bo przejazd 1 załadowanej śmieciarki czy plugopiaskarki to jak przejazd 100 tys. Samochodów osobowych.
Reklama