UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie da się z wami normalnie porozumieć. Pisze przykład o konsekwencjach w przypadku jak wypity kierowca spowoduje wypadek a deb. il jeden z drugim pisze mi o piciu alkoholu i o promilach, drugi zaś pisze jakby był z innej planety i nie wiedział jakie drogi mamy i kiedy większość z nich była budowana, ano wtedy kiedy jeszcze nie było tak ciężkich pojazdów jakie są dzisiaj. Albo pisze o rowach, które dają wiele korzyści dla nawadniana pól uprawnych i to, że za nie płaci podatki. To nie płać za nie zasyp je i zobaczysz ci się to opłaci !!! Co za tęmpe wiesniactwo!
  • Chyba z Tobą się nie da ludzie piszą prawdę i fakty jakie są normy prawne i obyczaje na Zachodzie Europy, a ty dalej swoje bzdury klepiesz w kółko. Przecież drogi gminne są remontowane na w wielu miejscach na bieżąco i dalej robią je tak samo, pomimo tego, że wiedzą, iż ciężki sprzęt jeździ po nich. A oni dalej kładą cieniutką warstwę asfaltu. A jak mosty niektóre robią po wioskach. Betonowe zastępują jakimiś kręgami z cienkiej blachy i sypią na to kruszywo i asfalt, to jak takie badziewie można nazwać mostem. Parę lat temu właśnie w 1 z podelbląskich wiosek na takiej przeprawie zrobiła się dziura w asfalcie i było przez nią widać wodę. A droga nawet 5 lat nie miałam od remontu a w innych miejscach to korzenie drzew zaczęły rozsadzać ten asfalt. No to jak budują. A jaką ja mam korzyść, że woda z posesji mojego sąsiada wpływa do mojego prywatnego rowu? W mieście to trzeba płacić za to podatek to i taki sąsiad powinien za to płacić, albo swój rów wykopać.
Reklama