UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie wiem jak było ale piesi i rowerzyści mają często fantazje przechodzić lub przejeżdżać przed pojazdem, który stoi już przy osi jezdni. Chyba jednak bezpieczniej poczekać lub przejść za samochodem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    77
    27
    irwi(2021-12-07)
  • @irwi - To nie fantazja, tylko brak wyobraźni i przewidywania konsekwencji swoich zachowań.
  • @irwi - Na pewno nie stał przy jezdni. Często wyjeżdżam z elektrycznej i ludzie potrafią stać kilka metrów od ulicy, że się dziwię że coś widzą. Gdyby stał przy samej jezdni, to piesza obeszłaby auto z tyłu. Poszła przodem, bo na pewno musiało być pozostawione miejsce, czyli kierowca nie dojechał do tej osi jezdni o której mówisz.
  • nie zgodzę się z Toba. Już kilka razy mi się zdarzyło, że kołami już nawet troszkę stałam na ulicy w którą chciałam wjechać gdy nagle szur przed maską rowerzysta, który nomen omen jechał chodnikiem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    Anika5(2021-12-07)
  • @Anika5 - Tak, na pewno w tym wypadku starsza pani - szur! szur! - postanowiła wtargnąć na ulice, byleby tylko ominąć samochód od przodu. Kierowca włączał się do ruchu. Włączając się do ruchu musi rozglądać się na wszystkie strony, tak samo jak pieszy, gdy przechodzi przez ulice.
Reklama