UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • To wszystko przez tych durniów imbecyli co wymyślają nowe przepisy ! teraz być kierowcą to strach wyjechać na miasto ! Nie przepuszczę gościa co idzie do biedronki po wino i dostanę 1500 mandatu ludzie dokąd zmierzamy jak jest duży ruch trzeba robić światła a nie tylko karać kierowców, rowerzysta jeździ po ulicach rondach śmieje się bo żadnych uprawnień ani OC nie musi mieć, pozdrawiam kierowców.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  162
  22
  Hiko(2022-09-28)
 • @Hiko - Za te wszystkie "uprawnienia" pieszych, cyklistów itp podziękuj posłance PO z Olsztyna Beacie Bublewicz - to ona składała tak "genialne" projekty ustaw o prawie drogowym- a teraz zbieramy tego żniwo.
 • @Hiko - palancie nie potrafisz jeżdzić oddaj prawko znalezione w czipsach i won do moskwy
 • A ty na drzewo banany prostować lemingu
 • A jak samochody jeżdżą po chodnikach bo takich imbecyli widziałam albo parkują tak na chodnikach że prawie przejść nie można to jest okey!?Wiem jedno że stanowczo jest za dużo samochodów. Rowerzyści i tak samo na tych hulajnogach czują jak by ich nie obchodziło żadne prawo. Pieszy to nie długo będzie musiał fruwać bo albo samochód to rower albo hulajnoga.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  4
  Pieszy(2022-09-29)
 • oszolomie, nikt nie ustala prawa jednoosobowo. A rezta oszolomow klika za toba bezmyslnie. Jaki rzad tacy ludzie/
 • @Hiko - jak na zachodzie przekrtoczy sie o kilometr predkosc to mandat, u nas w konc urzad sie zabraz za to to bol dpska wszyscy maja bo sie skonczylo olewanie przepisow, w koncu cos sie ruszylo w tym panstwie praworzadnym
Reklama