UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czyli stary Komunistyczny układ zostaje i przyszłe wybory niewiele zmienią bo Elbląg jak był jest i będzie czerwony a wróbel i jego świta powinni nosić czapki z czerwoną gwiazdą na czole
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    80
    49
    kasi(2023-01-09)
  • Czemu swoich żali nie przelejecie na Pana Rembelskiego? Zamiast się pompować po konferencjach to wykazał brak kompetencji. Czterysta osób zaangażowanych, każdy przynosi 25 podpisów. Mamy 10.000 ważnych podpisów, armia wyborców PiS pod kościołami po mszy kolejne podpisy, nikomu się nie chciało wykazać odrobiny zaangażowania ? To bądźmy spokojni, czerwoni nam nie grożą, brunatni od władzy odejdą, przyjdą nowi pięknie polakierowani nówka sztuka politycy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    7
    Darecki42(2023-01-09)
  • MariuszLewandowski-Fc @Darecki42 - W sowa Stefana wierze mnij niż burkowi na łańcuchu. Bał się zaproszenia dziennikarzy na niszczenie list co pokazuje że owe 9 tyś to kiepskiej klasy propaganda - pisałem że zbierze 5 tys a sądząc po jego minie nie zebrał nawet tylu. Owe czterysta osób to jak słusznie zauważyłeś kolejna bzdura no chyba ze zbierali te podpisy po piwnicach. Bajki z mchu i paproci po dobrym ziele....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    20
    MariuszLewandowski-Fc(2023-01-09)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Tylko zobacz jaka jest narracja intelektualnych idiotów. Klimaty pod tytułem... jeszcze się uda, podejmą kolejną próbą bla bla bla, to nie Rembelski przegrał to Wróblewski go zastraszył. Itp. No ludzie przecież to są kpiny. Oni już do komisji rekrutowali. No komedia. To cofnijcie się wstecz do lat 90tych, ja jeszcze pamiętam a taki stary nie jestem jak Pan Referendum nawywijał i o nim nie pisano wtedy Stefan Rembelski w mediach przedstawiany był jako Stefan R.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    12
    Darecki42(2023-01-09)
  • MariuszLewandowski-Fc @Darecki42 - Moim zdaniem sprawą prywatyzacji Bumaru powinno się zająć CBA i faktycznie posadzić Pana Stefana R na ulicy Halickiej lub jak kto woli 12 Lutego co najmniej na kilka lat. Zresztą sprawa zanieczyszczenia terenów idzie chyba w tym kierunku a Pan Kołodziesjki zapowiedział że posadzi Rembelskiego w czym dzielnie będę mu sekundował. Rozesłanie list pocztą zamieniło referendum w plebiscyt - każdy kto chciał mógł wziąć gługopis. Jak widać w Elblągu głupich sieją ale wyrasta ich niezbyt wielu. Jestem dumny z Mojego Miasta jak dziesięć lat temu gdy Maszka wieszał wieniec na drzwiach gabinetu Nowaczyka. Niby już nikt o nas nie pamięta ale ludzie wiedzą komu zależy na Elblągu a komu na dorwaniu się do żłoba. Ale ja o Stefanie R nie zapomnę z tym że paczek słał mu nie będę - co najwyżej artykuły na jego temat bo ja mam pamięć długą i wiele rzeczy długo w niej zostaje....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    12
    MariuszLewandowski-Fc(2023-01-09)
Reklama