UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @MM13MM - Ale mnie rozbawiłeś - normalnie ubaw po pachy!! PiSdowaty troll wyzywa od trolli - typowe PiSdowate myślenie lub raczej jego brak. Jak już wspominałem GÓWNO ZAMIAST MÓZGU :D
  • Nie masz żadnych merytorycznych argumentów przeciw postawionej przeze mnie tezie odnośnie powszechnie znanego i udokumentowanego faktu że zawsze w więzieniach wybory wygrywała PO...jedyne co twój,,mózg"ci podpowiada to wyzywanie i obrażanie mnie bo i zapewne to jest maksimum co możesz wycisnąć ze swego mózgu...tylko uważaj żeby Ci się zwoje nie zjarały miernoto kodziarska!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    MM13MM(2016-12-13)
  • @MM13MM - Przecież do ciebie jako rasowego PiSdzielca nie trafiają JAKIEKOLWIEK argumenty - jesteś tak zafiksowany na świętych słowach JK że nic poza nimi nie istnieje!! Jak to kiedyś stwierdził Jarek - NIKT NAS NIE PRZEKONA ŻE CZARNE JEST CZARNE A BIAŁE JEST BIAŁE! Tak trzymać towarzyszu, tak trzymać - może dostaniecie jakąś ciepłą posadkę za tą wierność :) Mierny, bierny ale wierny :D
  • @MM13MM - Podziwiam cię i pochwalam, że swoim gównianym mózgiem o tak wysokim ilorazie inteligencji tak dokładnie i dogłębnie precyzujesz swoje myśli. Wiadomo, szkoła prezesa. Chmm gdybyś miał normalny mózg to może mlaskacz zatrudniłby cię jako swój podnóżek. A tak imponujesz tylko nam małym, sfrustrowanym pisuarkom. Pa pa. Na mnie już czas, paciorek, buzi i spać.
Reklama