UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @MM13MM - Zamiast mózgu gówno masz w głowie? To widać. Bo ja twoje gówno mam w d. .. e. Balbina nie zaimponowałeś mi. Postaraj się bardziej, no róż swą gównianą głową i poPiSz się inteligentniejszymi inwektywami. Czekam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    Mlaskacz(2016-12-13)
  • Jak już się przedstawiłaś Balbinko Mlaskacz, na takie jak ty szkoda czasu bo jesteś prymitywną babą o inteligencji naleśnika! !!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    MM13MM(2016-12-13)
  • @MM13MM - Nie mierz ludzi swoją miarką. Też mlaszczesz jak prezes? Jeśli tak to uważaj, mlaskanie powoduje, że zamiast mózgu w czaszce odkładają się połacie gówna o wysokim ilorazie inteligencji. No ale do tych wniosków to już pewnie sam doszedłeś. A jak tak to po co mlaszczesz? Słabo się starasz. Ja twierdzę, że posiadając mózg z tego czegoś o czym wcześniej pisałeś nie da się zmierzyć poziomu twojej inteligencji, na pewno nie z powodu jej ogromnego ilorazu ale z powodu jej całkowitego braku. Za dużo napisałem i jestem pewien, że nie nadążasz. Ale na lokaja nocnego dziada się nadajesz, on lubi bezmózgowców. Bo nawet ludzie po zawodówce są dla niego niebezpieczni (czytaj Wałęsa). Ale z twojej strony dla niego nie widzę, żadnego zagrożenia.
Reklama