UWAGA!

Punkt szczepień zostanie przeniesiony

 Elbląg, Punkt szczepień zostanie przeniesiony
Fot. Michał Skroboszewski (archiwum portEl)

Przypominamy, że 14 marca punkt szczepień przeciwko Covid-19, mieszczący się w Hali Sportowo-Widowiskowej, przy al. Grunwaldzkiej 135, zostaje przeniesiony do Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu, ul. Komeńskiego 35 (teren przychodni specjalistycznej, parter).

Punkt będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00-14.00.

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefoniczna.

Uwaga obowiązują nowe numery telefonów: 459 59 59 95 lub 55 53 30 330 w. 0

Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Za te quasi-szczepienia przeciwko ludzkości rządy powinny odpowiedzieć tak samo, jak putin za agresję na Ukrainę - a te quasi-media biorące kasę za tworzenie tej psychozy tak samo pociągnąć do odpowiedzialności!
  • Nie ma żadnej panemii, bo gdyby była - to rząd nie wpuściłby do Polski nikogo bez szczepienia czy wymazu. Prawda zawsze wyjdzie na jaw.
  • Zlikwidować a nie przenosić.
  • Putin jednym dniem wyleczył pandemię
  • Strasznie to dziwne W sklepie mandat bo nie masz kagańca a w śród uchodźców nikt nie nosi Pełne hale pełne pomieszczenia Bez testów szczepień Jeszcze ludzie im wierzycie?????
  • Pfizer zapowiadał, że w marcu będzie już szczepionka na omikrona (czyli na katar, drapanie w gardle i przeziębienie). Światli, wykształceni ludzie pewnie już przebierają nóżkami z niecierpliwości. ..
  • Mit, że tzw. "antyszczepionkowcy"blokują łóżka w szpitalach pękł jak bańka mydlana. 1,5 mln. uchodźców ma zagwarantowaną wszelaką pomoc medyczną i nikt im łóżek nie blokuje w naszych szpitalach.
  • Jak to jest wyjść na idiotę z substancją we krwi? Wystarczyła poważniejsza zawierucha i Horbanów z ich tsunami i armagedonami wywiało z telewizyjnych okienek w mig. Musimy poczekać na wariant ukraiński, jesienią uderzy ze zdwojonym wzmożeniem doktora Simona, lub pisowskiego dziennikarza medycznego roku, Adama Gizy. Aktualnie Giza nie ma czasu na głupoty, ciężko pracuje na drugi skalp: dziennikarza wojennego roku. Dziennikarz wielozadaniowy, zupełnie jak współczesna ekspedientka w rzeźniku, która zna się na wszystkim, ale najmniej na tym, czym się aktualnie zajmuje.
Reklama