UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • 1.Zjeżdżając z ronda należy: a) wrzucić prawy kierunkowskaz b) jeśli na rondzie skręcamy w lewo, to przecież wiadomo, że lewy c) nic nie robić - wystarczy, że chcący włączyć się do ruchu po kierunku spojrzą na moje koła 2.Skręcając z Warszawskiej w Orlą należy: a) wrzucić lewy kierunkowskaz b) nic nie robić - jadę drogą z pierwszeństwem 3.To samo skrzyżowanie, ale jedziemy Warszawską prosto, w kierunku Radomskiej a) prawy kierunek, a jeśli nadzieje się na nas ktoś ze Studziennej, to przecież nasze koła były prosto b) nic nie robimy 4.Startujemy ze świateł. Jedynkę wrzucamy: a) kiedy zapali się zółte światło b) kiedy pojazd przed nami ruszy i oddali się na jakieś 5 metrów 5.Halogeny, czyli przednie światła przeciwmgielne możemy włączyć: a) kiedy nam się podoba, w końcu auto wygląda bardziej sportowo (+10KM), to nic, że oślepiamy innych b), ,, nie chce mi się dalej pisać
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    takitam(2018-01-13)
  • @takitam - Straciłem kiedyś auto na rondzie przez nieuważną kobietę za kierownicą. Od tego czasu kontynuując jazdę po rondzie mam włączony kierunek w lewo. Przy zjeździe wrzucam w prawo.
Reklama