UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Kiedy osoby odpowiedzialne za doprowadzenie do totalnej ruiny basenu odkrytego przy spacerowej (urzednicy, dyrektorzy ) zostana pociagnieci do odpowiedzialnosci za swoje nechlujstwo i niegospodarnosc? Przeciez za to powinna byc odsiadka przynajmniej 15 lat. Co ci ludzie robia na wolnosci? Elblazanie oczekuja rozliczenia tego łajdactwa i naciagniecia na koszty elblazan. Przeciez podniesienie tego obiektu z tej ruiny bedzie wymagalo ogromnych srodkow finansowych, znacznie wiekszych niz gdyby yl sukcesywnie modernizowany od 2000 roku. skandal!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  69
  17
  Precz z lewicą(2022-11-24)
 • @Precz z lewicą - Przecie PiS to w większości komuniści! Oni zarządzali basenem!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  16
  Ssassin&Ssusski(2022-11-24)
 • @Ssassin&Ssusski - Strasznie prymitywne. Gdzie jest admin za ss powinien być natychmiastowy ban.
 • @Precz z lewicą - A dlaczego od 2000 roku? Dlaczego nie od 1945?! Jak miasto przez ponad 60 lat dbało o ten obiekt? Jakie były inwestycje? Zapewne wymiana desek na pomostach, koszenie trawy i coroczne czyszczenie niecki basenu na wiosnę, co by w maju zacząć napuszczać wodę prosto z rzeczki
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  Ploterek(2022-11-25)
 • @Ploterek - Odpowiadam: od 1945 roku elblagiem zarzadzało czerwo-lewicowe towarzystwo, jakie sa tego skutki? proszę iść zobaczyć na Spacerową. Mozna i nawet trzeba rozliczyc za ten stan rzeczy wszystkich którzy zarzadzali elblagiem do czasów zamkniecia i likwidacji tego basenu które nastapiło za czasów PO w 2012 roku. To POwcy gasili światło na tym obiekcie. Tak więc nalezy rozliczyc wszystkich zyjacych od 1945 roku do 2012 roku, którzy pełnili funkcje i rzedy odpowiedzialne za ten obiekt. Bez ukarania tych decydentow nie mozna isc dalej w przyszlosc bo gdzies moze sie zaplatac osoba odpowiedzialna za ten bałagan. Ta osoba bedzie jak piach wrzucony do silnika, efekt? Doprowadzi do ponownego zatarcia dobrze dzialajacej machiny.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  Precz z lewicą(2022-11-25)
 • @Ssassin&Ssusski - PIS nigdy nie zarzadzało tym basenem. raczej kcpzpr, sld, psl, po
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  3
  Precz z lewicą(2022-11-25)
Reklama