UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niesmialo powiem,ze jezeli nie wierzysz w jeden z dogmatow wiary.m.in w Swiety Kosciol Powszechny to jested osoba niewierzaca,taki sa zasady.Garbusiarz Cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    Zbyszek1(2019-12-23)
  • A ja śmiało spytam kto te ku niby zasady stworzył?? Na pewno nie Bóg. A ja wierzę w Boga nie w ludzi którzy wymyślają zasady, według których np. nie można przystępować do komunii. Wychowuję sama dzieci mąż mnie zostawił ja "głupia" nadal mu wierna, ale do komunii według tych Twoich zasad nie mogę przystąpić. Ksiądz mający celibat zabawia się w łóżku z kim chce i według Twoich zasad nadal może odprawiać mszę, i podawać ciało Chrystusa - to są te zasady??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Rozwódka(2019-12-23)
  • No to masz problem. Ja jestem chrześcijaninem i mnie katolickie dogmaty nie obowiązują. Mnie obowiązuje jedynie to, co wymyślił Bóg, a nie jacyś ludzie. Jezus np. zakazał nadawania tytułu "ojciec", bo jeden jest Ojciec w Niebie, a Wy nazywacie papierza ojcem świętym, a do księży mówicie ojcze. I komu mam wierzyć, Mesjaszowi, czy jakimś waszym dogmatom?
  • Twój nick w końcu to Garbusiarz Cyklista czy Zbyszek1 ?