UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ze to wioski i nie chcę generalizować bo nie wszystkie głosują na DUDE, nie chcę nikogo obrażać szczególnie mieszkańców wsi ale chyba to o czymś świadczy ???? Daj daje to dobry, h. .. j ze wydam w sklepie dwar zazy tyle. I zamiast iśc do pracy to pokoleniowa Mops mi daje. .. .i się kręci. .. brawo dla mieszkańców wsi które głOsowały przeciwko ROZDAWNICTWU Z NASZEJ KASY !!!! NASZEJ !!!!
  • W sumie oni nie płaca za pieniądze z MOPS, bo to nie dochód.
  • Myślisz że jak 500 by wycofali to ceny by diametralnie spadły? A drugie pytanie co takiego proponuje druga strona żeby na nią głosować?
  • A od kiedy to kasa, która płacisz państwu w podatkach jest TWOJA?? Zawsze płaciliśmy podatki, tylko nigdy do nikogo nie wracały!
  • A od wtedy geniuszu, władza należy do narodu i on ją sprawuje poprzez wybieranych przedstawicieli. Jest o tym w konstytucji, której tekstu mogę się założyć, że w życiu na oczy nie widziałeś
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Domyślny(2020-07-13)
  • @Domyślny - To już nudne, na każdym kroku wycieranie sobie gęby konstytucją.
  • Ale zaraz z tego co mówił p Trzaskowski to całe te rozdawnictwo chciał utrzymać to skąd ta nienawiść
  • @Obserwator sytuacji - Dokładnie!!
  • Ceny tak szybko nie spadają jak rosną. Przykład ?? Żywność gdy ceny ropy/benzyny rosną żywności ceny szybko rosną (tłumacząc się ceną paliwa), gdy w marcu/kwietniu cena ropy/benzyny była rekordowo niska nikt nawet nie myślał o obniżkach cen żywności. Więc dzięki 500+ ceny rosną (bo za coś trzeba to finansować), gdyby zabrali 500+ ceny nie spadną. Taki syf nam robi państwo socjalne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Tomasz85(2020-07-13)
  • @Obserwator sytuacji - Podaj do prokuratury jak coś ci ukradli. Nawiazujesz do OFE? PiS rozwalil to do końca. Tyle że Tusk ratowal budżet podczas kryzysu finansowego by bylo na wyplaty w budżetówce. PiS rozwalil do końca dla rozdawnictwa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    4
    Art :)(2020-07-13)
  • @Art :) - Tusk ratował swoją kieszeń i pozostałych z układu. Nigdy więcej!!
  • @Tomasz85 - Człowieku czemu patrzysz na to w tak zawężonym zakresie. Rosną ceny 500+ klęska żywiołowa wina pis masz sraczkę i siedzisz w domu też wina pis. Wzrost cen jest uwarunkowany sytuacją międzynarodową i kosztami produkcji a wiec jeśli wszędzie ceny rosną to i w Polsce a jeśli rolnicy ponoszą wieksze koszty przy uprawach choćby zboża to i chleb droższy logiczne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Gość 13468(2020-07-14)
Reklama