UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Drodzy elblążanie ! Krytykujecie często wszystko i wszystkich. Dzisiaj Pana Biedronia który z pielgrzymką nawiedził nasz Elbing. .. Popatrzcie na siebie. .. kopulujecie i rozmnażacie się gorzej jak zwierzęta, bez badań prenatalnych, a nawet testu na czynniki zespołu Downa, przez co nie potrzebnie rodzą się dzieci okaleczone genetycznie, jako trauma dla rodziców, a zwłaszcza matek, bo ojcowie najczęściej odchodzą. .. a kościół to aprobuje. .. Róbcie te badania, aby wasze dzieci i wnuki nie wypisywały takich głupot jak wy ! @Chromosom
  • A co masz do ludzi z zespołem Downa? Krzywdę ci robią? Gorsi są? Gdzie twoja tolerancja dla innych? Ludzie z zespołem Downa są zazwyczaj bardzo ciepło nastawionymi osobami w stosunku do ludzi, są wrażliwi i empatyczni swoim wpisem zrobiłeś/ zrobiłaś im krzywdę bo wg tego wpisu są tylko błędem i ciężarem dla innych. Mam nadzieję że jesteś z siebie dumny/ dumna
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Bamber(2020-06-24)
Reklama