UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Biedne dzieciaki na tych zdjęciach tak wyprane mózgi mają że szkoda mi ich strasznie. Jak one mają kiedyś założyć zdrową rodzinę i cieszyć się na stare lata wnukami i wnuczkami. Chyba że już jakaś może nowa aplikacja powstała na ich telefony pt. MOJA RODZINA.
  • Jako iż jestem na jednym ze zdjęć czuję się niemal zobowiązana do odpowiedzi. Nie rozumiem. .czy każdy kto popiera działania Roberta jest osobą homoseksualną? Nie. Ja zdecydowanie nie. Chcę tylko w przyszłości móc głosować na kandydata, który nie sprawia że wracamy do komuny!
  • dla mnie ma znaczenie czy osoba ktora reprezentuje narod jest reprezentatywna w kwestii ogolnie przyjetych norm wspolzycia a on wchodzi wyborcom w d bez mydla i jeszcze ma z tego radoche
  • Nie mają tak wypranych mózgów-przecież nie są za pisss. Wtedy to już by była katastrofa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    fffffggggg(2020-06-24)
  • @fffffggggg - Poogladaj co sie dzieje na zachodzie w stanach, co robi antifa, to wtedy zrozumiesz kto jest wyprany i co to jest normalnosc.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Realista1(2020-06-24)
  • Ale on repreaentuje moze nie komune, ale NEO komune. Popatrz w Nieczech stawiaja pomnik Leninowi, kto stawia zastanawialas sie i dlaczego?
  • @fffffggggg - Sam jesteś frustratem kawiorowym totalnej opozycji. Zniszczyliście miasto Elbląg i nasz kraj. Wara teraz od sterów i dajcie szanse tym którzy nie gardzą narodem ale go wspierają.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Valdi don(2020-06-24)
  • @Valdi don - "dajcie szanse tym którzy nie gardzą narodem"- Znaczy PISowi? Tym obłudnym oszustom od drakońskich podwyżek. Dość juz PIS i ich podwyżkowej zmiany!
Reklama