UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Budynek nie jest przeznaczony do użytkowania przez tak małe dzieci!!! Proponuję przeczytać sobie zasady ppoż w przedszkolach. Odmalowanie ścian nie wystarczy, nawet nie wiem czy się z tego śmiać, czy plakać. Jak wasze dziecko się przewróci to panikujecie i na sor jedziecie, a pozwolicie mu większość dnia przebywać w budynku, który jest dla nich niebezpieczny? Wydaje mi się, że większość z was to są ludzie z osiedli obok, którym tyłka się nie chce ruszyć aby zaprowadzić dziecko dalej do przedszkola.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    52
    41
    Taka prawda(2023-03-05)
  • @Taka prawda - Nie masz dzieci nie płacz budynki stoja.130lat. I dzieci w nich mieszkają. Hashtagi: #Takasytuacja
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    14
    Moroo(2023-03-05)
  • @Taka prawda - A skąd Pan/Pani ma takie informacje?
  • @Taka prawda - Szanowny Panie/ Pani proszę sprawdzić co się pisze.... żadne przedszkole nie spełnia norm ppoz. Są w mieście przedszkola gdzie również są zalecenia ppoz
  • @Taka prawda - Tak się składa, że cyt. , ,ruszam d., ,prawie z Bielan, aby zawieźć tam dziecko do przedszkola. Proszę się nie wypowiadać na temat tej placówki, nigdy w niej nie będąc. Stan w środku jest wręcz bardzo dobry w porównaniu z innymi przedszkolami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    8
    Mamasita(2023-03-05)
  • @Moroo - iiii co z tego??? Sam odpowiadasz za takie dziecko które mieszka w takim starym budynku. Tu jak os się stanie to odpowie za to dyrektor placówki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    Taka prawda(2023-03-05)
  • @Mamasita - Stan środka???? to nie tylko o ściany chodzi!!!! Rusz d... i zawieź dziecko do normalnego przedszkola. Przypominam że ten budynek na bema był dworkiem i nie miał żadnego przeznaczenia do bycia przedszkolem. Tak samo jak przedszkole które znajdowało się na struga!!! Natomiast proponuje popatrzeć na budynki, które przedszkolem są od początku!! najpierw poczytajcie o przepisach i zasadach jakie przedszkole musi spełniać, a później się wypowiadajcie, bo jesteście mocno odklejeni.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    13
    Taka prawda(2023-03-05)
  • @Taka prawda - Na Struga chyba to zrozumieli i przenieśli się do nowego miejsca
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    Podpiss(2023-03-05)
  • @Taka prawda - Masz pan zerowe pojęcie o stanie przedszkola Mam tam wnuczka, w środku ładnie zadbanie i piękny teren Są przedszkola w gorszym stanie, choćby 5 za kanałem Tu nie chodzi o stan budynku tylko o miejsce i plac wkoło Obok sanepid wojewodzi pusty z drugiej strony straż też pusta a deweloper rączki zacierał żeby przejąć tereny obok nowego osiedla po dawnej mleczarni
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    4
    Babcia(2023-03-05)
  • Odważna teoria. Czyli wszystkie przedszkola są do zamknięcia, do czasu usunięcia braków wykazanych przez strażaków, SP przymyka oko, daje zgodę na zagrożenie życie dla dzieci. Tylko skąd takie denne informacje Pan/Pani nabiera?
  • @Taka prawda - Dokładnie!ja bym tam swojego dziecka za darmo nie oddała
  • @Taka prawda - Dokładnie zgadzam się
Reklama