UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ciekawe jakie "filmowe rolki" będzie nagrywał nowy komendant? Życzę mu trzeźwego spojrzenia na sprawy kadrowe. Budynek przy Al. Tysiąclecia oraz Królewickiej dobrze byłoby przewietrzyć i odświeżyć - dosłownie i metaforycznie. Natomiast odsunięty od pełnienia obowiązków powinien być również bohater filmiku z Tolkmicka. Za to jakiego języka używa, za to jak wyraża się o swojej pracy oraz swoich obowiązkach służbowych oraz przełożonych. Jeśli takich mamy policjantów to jacy są ci których ci policjanci ścigają? Policjant powinien świecić przykładem, przecież nie ma przymusu żeby tam pracować. Nie masz kwalifikacji, nerwy ci puszczają - idź z Bogiem szukaj łatwiejszej roboty. Tyle w temacie
  • 100 na 100
  • Jakby policjanci mieli być wywalani z roboty za wulgarny język, to mało kto by się tam ostał xD
  • Uważam że powinien zostać komendantem w Elblągu. Policjant z Tolkmicka był zdenerwowany i mówił do swoich kolegów. Nie przesadzajmy mógł użyć gorszych słów i miałby rację.
  • Nie ty zatrudniales nie ty będziesz zwalniać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Jerzy40(2026-02-11)
  • @bra - Ale poco to nagrywać i dawać do neta??jakieś popisówki to były??
  • Koledzy to puścili, a nie On...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Anonimek1(2026-02-11)
  • Przekleństwa istnieją w każdym języku, czyli są ludzkości do czegoś potrzebne. Język ma wyrażać emocje. Była emocja, był język. Dosadność w tym przypadku uzasadniona.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Ewa Doe(2026-02-12)
  • @bra - Serio on ma kolegów? A jak kazał sprząstać radiowozy, to Qufa co też za to państwo płaci policjantom? a jak sam ma w piecu napalić to ajwaj. Nie pasuje niech się zwolni! Będzie inny kierownik co napali. A on niech Radzie Miejskiej przewodniczy polityk lokalny!
  • A stary nagrywał?
Reklama