UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Wędkarstwo to zbrodniczy proceder i powinien być zakazany. Tak jak myśliwi niszczą zwierzynę to w podobny sposób postępują wędkarze. Jaką są siłą niszczycielską świadczą decyzje unijne zakazujące im połowów z kutrów morskich na Bałtyku. A wędkarze jeszcze perfidnie się tłumaczą, że wędkując mają kontakt z przyrodą, a niektórzy twierdzą, że złowione ryby uwalniają i wrzucają do wody. No to jest szczyt obłudy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  15
  Bucianik(2019-12-23)
 • Tak tak, myślistwo, złe, wędkarstwo złe, hodowanie drobiu złe, hodowanie trzody złe, hodowanie koni złe, hodowanie bydła złe. Umierajmy z głodu bo rośliny to też organizmy żywe też żyją i obumierają. Chciałbym przypomnieć, że człowiek to też zwierzę i uczestniczy w eko systemie. Niby istota mądra a wychodzi na to że jedna z najgorszych istot na planecie jeśli chodzi o degradację.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  1
  Tomasz85(2019-12-23)
 • Być może Twój ograniczony umysł nie przyjmuje do wiadomości,że w dzisiejszych czasach większość wędkarzy łowi w zgodzie z metodą catch and relase,czyli łowić dla przyjemności,bo wypuszczają złowiłem ryby.
Reklama