UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński @Zen - Że szmalcownik Kobylański nie żyje, to słyszałem, czas był najwyższy, zbyt dużo szkód Polsce i Polakom narobił. Co zaś do łajdackiej ustawy odbierającej należne świadczenia funkcjonariuszom i pracownikom państwa polskiego, to jest ona oczywiście bezprawna, co udowadniają kolejne sądy przywracając uposażenia skarżącym Polakom, oraz niemoralna i szkodliwa dla państwa jako całości, co widzi każda rozsądna i myśląca, nie zaślepiona zwierzęcym antykomunizmem i nienawiścią, osoba.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  17
  RobertKoliński(2019-05-22)
 • Nie zgadzam się z tym, uważam, że funkcjonariusze SB nic nie powinni dostać od Polski i jeszcze powinni odpracować za szkody jakie Polsce wyrządzili, bo gdyby nie komuna, to Polska byłaby dużo bogatszym krajem jak dzisiaj, gdzieś na poziomie Czech lub Hiszpanii.
 • RobertKoliński @Zen - No to teraz pozostało panu tylko zbudowanie Wehikułu Czasu i wymazanie z kart historii tej niedobrej komuny, która to m. in. pańskiemu przodkowi ziemię z wiekopomnej reformy rolnej przydzieliła - polecam podręcznik instruktażowy Herberta George'a Wellsa chociażby;)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  13
  RobertKoliński(2019-05-22)
Reklama