UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Wszystkim, którzy uważają, że sędziowie protestujący przeciwko wprowadzanym zmianom, to potomkowie komunistów i esbeków, że brak im kompetencji i wiedzy, radzę, aby przeczytali życiorys Julii Przyłębskiej. Teraz nie jest ważny dorobek naukowy, posiadane doświadczenie, umiejętności i wiedza. Najważniejsze że jesteś "nasz", że wypełnisz bez zastrzeżeń każde polecenie, nawet to najbardziej bezprawne i podłe. Powoli część społeczeństwa zaczyna akceptować te metody, rodem z czasów stalinowskich, A to jest bardzo zły znak.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  9
  babunia(2020-01-25)
 • @babunia - Lecz się i to jak najszybciej !!!!
 • Dla mnie nie ma znaczenia z jakiej opcji są komuniści i ich potomkowie, wszystkich wyrzucić trzeba, jak 1 się gryzą z 2 to lepiej, bo przynajmniej część wyrzucą, a za PO to nie wyrzucali komunistów, ani swoich, ani nawet z obozu przeciwników.
 • Twoi rodzice też żyli za komuny i co? Też byś ich wyrzucił ze wszystkiego. Zresztą ty też jesteś dzieckiem tych, co byli za komuny i co? Kim jesteś, że się tak wymądrzasz? Sam się weźniesz i wyrzucisz? Jeżeli piszesz, to co myślisz - to myśl co piszesz.
 • Babciu! Wybacz mu bo on jest tak głupi, że nie wie co pisze! Chyba, że jest łajdakiem, a wtedy też mu daruj, bo to schorzenie jest nieuleczalne.
Reklama