UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Opozycja to chyba kombinuje, aby Andrzej Duda przegrał wybory. Najpierw nie chcieli 10 maja wyborów ponieważ Małgorzata Kidawa Błońska miała ledwo 2% w sondażu, a potem, że się nie odbyły. Ja nie rozumiem kto Grodzkiego wybrał na marszałka senatu. Opozycja twierdzi, że PiS łamie konstytucję, a oni co robią? Myślą, że jak będą ciągle przedłużać termin wyborów, to wygrają
  • Proszę zwrócić uwagę na zachowanie się łapówkarza marszałka Grockiego. Robi z siebie durnia jakby był prezydentem. Coś mi się wydaje że to przebrana była poseł Grodzka. Ale PO cwane wszystkich zaskoczyli tym ruchem. Teraz żeby sprawdzić czy to prawda marszałek musi zdjąć gacie i wtedy uwierzę że to nie ci sami.
  • @zb - Ale tak by schudl, schudla? Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Zbyszek 1(2020-05-27)
  • "Ja nie rozumiem kto Grodzkiego wybrał na marszałka senatu ten co łapówki przyjmował od pacjentów. Jeszcze kłamie, że nic nie przyjmował. "- Dlaczego wspaniały minister Ziobro nadal nic mu nie zrobił? Może faktycznie niewinny, co? A Ty marzycielu za pomówienia w normalnym kraju miałbyś kłopoty, no ale teraz rządzi ktoś inny.
Reklama