UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Pewnie nie będę odosobniony i zapytam się poprzez Portel wladz Elblaga, jak dlugo jeszcze teren po dawnym najwiekszym w Polsce basenie odkrytym przy ulicy Moniuszki będzie permanentnie niszczał, Wiemy, że z uwagi na nowe przepisy jakości wody basen kapielowy juz nie wróci, ale czy to az taka filozofia zrobić w dawnej niecce jezioro z łódkami, rowerami wodnymi i kajakami, a wokół miejsca do opalania i rekreacji z boiskami do kosza, czy siatki plus gastronomia. Ratusz grodzi teren, WPWiK napuszcza wodę, a za resztę biorą się prywatne firmy elblążan, ktorym dajemy zarobić i alleluja i do przodu. Ale jak tym na Ratuszu nic się nie chce, nawet pomyśleć, to za 2 lata po prostu zmienią pracę i poznaja szlak do posredniaku na Saperów, jak mawiał szef do swoich pracowników.
 • A kto ma zapłacić za setki tysięcy m3 wody, którą napuści MPWiK?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  8
  Ploterek(2021-06-23)
 • @Ploterek - Dlaczego nie możemy skomercjalizować bardzeij jeziora na Jeleniej dolinie/ Aż się prosi, żeby coś tam zrobić. Chociaż lekko poszerzyć plaże. Zrobić pomost. Wszędzie można tylo u nas nie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  2
  Stoiki Obserwator(2021-06-23)
 • @Ploterek - Sam przyniosę 10 wiader czystej wody
 • Ten basen byl najwiekszym w Europie rowniez. Zadam Ci pytanie. Dlaczego uwazasz, ze pod uprzatnieciu dna i brzegow i napelnieniu koryta woda z ku, ieli, nie bedzie on zdatny do kapieli? Czy uweazasz, ze takie jeziorko w Pasłęku, ktore jest dopuszczone do kapieli, ma wodę chlorowaną?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  0
  Realista1(2021-06-23)
 • @Realista1 - Dodę należy skierować z kumieli i podczyszczać, napowietrzać, wymusić obieg aby przy nagrzewaniu się nie było zakwitów. Ale trzeba chcieć. .. ..
Reklama