UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Proszę pamiętać, że z boiska korzystają także dzieci. Moja córka uczyła się na nim jeździć na rowerze. Wiem, że zdarzają się niekulturalni rodzice, ale większość z nas pilnuje, aby dzieci zawsze ustępowały biegaczom. Dlaczego zabronić im zabaw i rekreacji na tym terenie. Można np. wydzielić 3 tory tylko dla biegaczy, a inne udostępnić też dzieciom. I zatrudnić osobę pilnującą porządku na stadionie i rozstrzygającą potencjalne spory. Argument że tartan się niszczy jest absurdalny! To tak jakby zabronić dzieciom użytkowania placów zabaw, bo tam też jest tartan.
 • To nie jest plac zabaw dla dzieci to bieżnia do biegania. Takie jest przeznaczenie. I to przez te rowery teraz zamykają. Dla dzieci są w szkołach z asfaltu wylane nawierzchnie i tam można jeździć. Np. na Nowowiejskiej szkoła
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  Rychu....(2020-02-19)
 • To jesy bieżnia lekkoatletyczna !!!!!! A nie tor do nauki jazdy na rowerze !!!!! Właśnie przeciwko takim zachowaniom, dyr Sz. chciał zamknąć stadion!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  El emele(2020-02-19)
 • @Rychu.... - Ale skoro to miejsce fajnie funkcjonuje jako przestrzeń rekreacyjna, to po co to zmieniać?
 • Większość nie pilnuje dzieci ani psów ani swoich butelek od piwa !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  Aadaam(2020-02-19)
 • @Aadaam - Psów nie bronię, ale mnóstwo dzieci fajnie tam spędza czas. Warto, aby biegacze spojrzeli na to miejsce również z tej perspektywy. Ludzie potrzebują takich miejsc nie tylko do biegania!
 • @El emele - Nie dajmy się napuszczać przeciw sobie. Wszystkim nam zależy, aby to miejsce było otwarte dla zwykłych ludzi. Uczymy dzieci aktywności fizycznej - nie da się tego zrobić wyłącznie na przymusowych wuefach. Właśnie takie miejsce, gdzie można fajnie, trochę spontanicznie spędzić czas z rodzicami i kolegami uczy je kochać ruch! Szanujmy się nawzajem. Niech rodzice widzą potrzeby biegaczy, a biegacze potrzeby rodziców i dzieci.
Reklama