UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • dziury na jezdniach, place zabaw dawno już do odremontowania, Basen na dolince dno, basen otwarty zarośnięty, amfiteatr wygląda gorzej jak gów*o, chodniki takie, że mozna sobie nogi połamać, obługa interesantów w urzędach bezczelna i arogancka i mogłabym tak w nieskończoność. Ważne że Wróblewski miał wizję i ja sobie zrealizwoał- taki fajny ten prezydent taki niezaradny niekompetenty. .no cóż sami sobie ludzie wybraliscie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    84
    31
    Pani(2020-11-20)
  • @Pani - Oj Pani jaka Ty glupiutka. To co opisujesz to podziekuje obecnemu rzadowi. Miadto utrzymuje sie z tego co dostanie z rzadu i glownie Unii. Co ty piszesz rakie klamstwa o naszym miescie. Jest zadbane ulice remontowane z kasy unijnej. Szkoly bloki przez spoldzielnie rowniez kasa unijna. Orliki place zabawa parki. Wiadomo na wszystko nie dadza, lub stopniowo. Moje dzieci sie wyksztalcily i maja fach dzieki unii. Maz porobil kursy i zmienil prace i zarabia 10 tys dzieki unii. A ty pier. .. .. o Wroblewskim. ??? O co on ma do tego??? PIS nas zrojnuje ale widac Pani jest z czasow komuny i teskni za rezimem. Brak slow kobieto na to co ty piszesz. Kto jest niemily w urzedzie. Jak sama masz ryj. .. skrzywiony to dostsjesz co dajesz :)ja zawsze jestem dobrze zalatwiona z usmiechem. Bo sama mam usmiech ba gebee. Raz mnie wku. .. typ z urzedu na dworu z dowodow to mu powiedzialam jak ci sie praca chlopie nie podoba to won bo za moje podatki to masz bys usmiechniety i bez laski ze pracujesz. I chlopaczyna sie zreflektowal i juz milutki jest. Ale to zawsze przypadek ciezki jakis jest. Reszta kobietek z urzedu to pomocne fajne urzedniczki. Wiec przestan siac zamet. Sie wez lepiej doksztalc z unii bo moze ci sie przyda. Mo kaczor zaraz nas pokloci i bedzie wielki h. .. j!!!
  • a czemu jestes taka wulgarna
  • A dokształcać za Unijne nie muszę, stać mnie po za tym wyższe już dawno mam :). i w porównianiu to tego co piszesz i jak myślisz widać, że kasa Państwa spływa na Ciebie i rodzine a gadasz na rząd. to jest przykład bezczelnej HIPOKRYZJI.
  • Nie będę z Pania wchodziła w dyskusję bo szkoda moich nerwów a po drugie za wysoki próg mam dla takich jak Pani; ). Komuna ? Chyba Ty kobieto za tym tęsknisz i to widać jak bardzo. Co boli, że teraz dają 500+ a Ty dzieci już dorosłe? I winisz za to ten rząd a nie poprzedni ? SZOK poprostu SZOK ! Dzięki temu rządowi akurat Polska jest w lepszym stanie jak była. Wiadomo Pani z Jaruzelskim woli kręcic lody
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    10
    Pani(2020-11-20)
  • @Pani - Ooo moja droga wielka Pani. I tu sie mylisz ! zanim weszlo razdawnictwo to mi dzieci pokonczyly 18 lat. Zatem nie dostalismy nic. Pokonczyli kursy i maja swietnie platne prace i fach w reku. Jesli chodzi o moje wyksztalcenie, sadze ze jest powyzej twojego, tez stac mnie bylo; )mysle ze hipokrytka to ty jestes. Pewnie jestes beneficjentka programow rzadowych dlatego tak piejesz z radosci !!! Bo wybacz, jesli jestes wyksztalcona i popierasz obecny rzad a czepiasz sie wlodarza ktory jest od rzadu zalezny to chyba. .. .. pomoze ci tylko psychiatra. Chcialabym jeszcze zauwazyc ze zapewne jezdzisz po ulicach, twoje dziecko chodzi lub chodzilo do szkoly, ktora byla finansowana w duzej mierze z programow unijnych. Ale coz. .. widac PIS wypral ci mozg. I zabralko logicznego, wolnego myslenia. Zacznij myslec. I nie obnos sie wyzszym wyksztalceniem bo o niczym to nie swiadczy. .. .logiczne myslenie i inteligencja obroni sie sama, bez zbednych studiow.
  • @Pani - Cytuje Pania, ,Dzięki temu rządowi akurat Polska jest w lepszym stanie jak była. '' Prosze Panstwa!!! mamy zadowolona elblazanke z obecnego rzadu. H. .j ze ceny z kosmosu w sklepach, nie ma opieki medycznej bo szumowski przekrety porobil, ze nie zabezpieczyli szpitali na ponowne zachorowania, ze rozdaja kase na discopolowcow ale. .. .. Polska jest w lepszym stanie. .. .. No sie usmialam. .. Idz kobieto walnij o beton glowa. .. na leczenie juz za pozno.
  • @Pani - Pani - chyba pani, tak do wiadomości nie doinformowanie pani- fundusze unijne są planowane na kilka lat do przodu i sa to pieniądze na konkretne działania, np. modna ostatnio tzw. innowacyjność. Część pieniędzy uzyskiwana jest z funduszy państwowych. Przypominam że są to nasze podatki, część pieniędzy pochodzi od samorządu to też są nasze podatki. Teraz takie ale, samorząd utrzymuje szpitale i ich obsługę, szkoły i przedszkola, nauczycieli obsługę szkół, urzędy, mops, publiczne biblioteki, opłaca rachunki za oświetlenie dróg publicznych i ulic, płaci za sprzątanie, odśnieżanie miasta, naprawia chodniki i drogi itd. i wszystko to z podatków. Tak więc co podatki w górę bo mamy dziurawe drogi, nie starcza na szpitale, itd. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Podatek(2020-11-20)
  • bardzo współczuje Twojej rodzinie, że taki pacan się uchował
  • Wypad klakierze!
  • Babochłop. .
  • pewnie tak myślisz jak w lusterko patrzysz przed o po makijażu :D
  • @Podatek - owszem są to nasze podatki. Lepiej, ze PiS nimi coś robi a nie tak jak PO ZA NASZE I WASZE PODATKI ŻYŁO I DO KIESZENI CHOWAŁO
  • klakierze ?! ohoho proszę Państwa ktoś za dużo smerfów oglądał haha :D
Reklama