UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • choinki nie ma sylwestra nie ma to po co nam taki prezydent?????!!
  • Trzeba być Baranem żeby takie bzdury pisać !!! Jak tak Ci brakuje tej choinki to kup, postaw i zapłać za prąd ! !! Sylwestra zrób sobie w domu albo idź do lokalu, który go organizuje !!!’ W dużo większych i bogatszych miastach niż Elblag nie będzie choinki ani Sylwestra i jakoś ludzie z tego powodu nie narzekają a Wy tu ujadacie jak wściekłe psy !!!! Poza tym jak tak zazdrościcie Ukraińcom że jeżdżą za darmo to zamiennie się z nimi i jedzcie na Ukrainę żeby doświadczyć tego co oni !!!!! Pomysł jaka wielka tragedia ich spotkała !!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    14
    Wściekły wyborca(2022-12-08)
  • @Wściekły wyborca - Pojechałbym na tą Ukrainę ale boję się(w kontekście ich narodowego bohatera którego rok właśnie obchodzą), że dostanę siekierą albo widłami... Albo ruską rakietą oczywiście... Jedna i druga perspektya raczej słaba...
  • @Wściekły wyborca - Ta tragedia spotkała ich na ich własne życzenie. Wystarczyło nie czcić nazistów i karać tych, którzy czczą i terroryzują mniejszość rosyjskojęzyczną. Zamiast tego ukraińskie władze przymykały oko na terror i same propagowały nazizm. Szkoda mi tylko ludzi, którzy się temu sprzeciwiali. Oni pchają się do NATO i UE? Ja tu żadnych nazioli nie chcę!
  • "po co nam taki prezydent?????!!" Prezydent czy didżej / kaowiec ? ! Warto się zdecydować. Choć legenda głosi, że na takim tytaniku orkiestra grała do końca. GM obawia się, że przyszły rok będzie jeszcze bardziej postny niż odchodzący, bo dojna zmiana pozostawia po sobie kraj w ruinie i to Polacy będą musieli zapłacić rachunek po ośmiu latach szaleństw ponad stan.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    GłębokaMyśl(2022-12-09)
Reklama