UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Sytuacja epidemiologiczna nie wróży, by teleporady miały zostać zastąpione tradycyjną wizytą pacjenta u lekarza - wręcz przeciwnie będzie pewnie gorzej. Pozostanie nam samoleczenie z użyciem tzw. wujka Google. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    35
    2
    mieszkawEG(2020-10-14)
  • @mieszkawEG - Dzisiaj jest środa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Zołza 2(2020-10-14)
  • @mieszkawEG - Nigdzie w cywilizowanym świecie pacjent nie wchodzi do lekarza jak do stodoły ! Wszędzie trzeba się najpierw umówić na wizytę! Hashtagi: #Q
  • @mieszkawEG - To prawda lekarze mają żniwo na corona virusie i nie tylko w prywatnych gabinetach a w szpitalach, tak w szpitalach(ograniczona liczba pacjentow na oddziale )jak w przychodniach tak też i na oddziałach mają luzy. .Sama się na własnej skórze przekonałam. .otrzymałam z ZUSu druk OL-9 w którym lekarze wpisuje informacje o moim zdrowiu. .udałam się na oddział szpitala, ponieważ w przychodni przyszpitalnej ten lekarz nie przyjmuje (za to prywatnie ma kilka gabinetów ). .poprosiłam o wypełnienie mi tego druku - ON - odmówił, a wręcz wykrzyczał, że bierze 200 złotych. .padło jeszcze parę słów z mojej strony na temat leczenia (operacji ), ON - jak się nie podoba to mam iść do sądu. Odeszłam z "kwitkiem", Nie zostawię tego tak. I co Wy ludkowie na to ??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    #xyz,xyz(2020-10-16)
Reklama