UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Szlaban jest niezbędny bo innaczej mieszkańcy nie mogą podjechać pod własny blok przykładem tego jest kwadrat 1-go maja, hetmańska, giermków, mączna. Od prawie roku mamy zdjęty szlaban miał być zainstalowany po nowym roku a tu zaraz bęrdzie następny nowy rok i co dalej. Moze ktoś zoiteresowałby się tym kwadratem tzw. bezpłatnym parkingiem pod oknami mieszkańców. Srodek miasta z takim bałaganem. My mieszkańcy mamy dosyć bezpłatnego parkingu. Prosimy o jakąś interwencję i o nasz szlaban. Pozdrawiam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  17
  JolkaJolka(2016-10-25)
 • Chyba zapomniałeś/aś, że ten kwadrat został "odnowiony" z BO. Więc szlaban byłby tak jakby- niezgodny z prawem. BO i to, co zostało z jego środków wykonane- ma służyć każdemu mieszkańcowi miasta a nie tylko zamieszkałym. Trzeba było o tym pomyśleć zanim skladaliscie wniosek
 • @JolkaJolka - Wasz szlaban to będzie jak zwrócicie kasę do budżetu obywatelskiego. Póki co to jest parking miasta bo za jego kasę zrobiony.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  4
  cwaniaczkizmacznej(2016-10-25)
 • Remont podwórka i drogi był dzięki podpisom rodziców dzieci z przedszkola. Mieszkańcy stali pod furtka przedszkola i nagabywali o podpisy. Szlabany nie będzie bo to nie Wasza prywATA !!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  Janusz123345(2016-10-25)
 • @JolkaJolka - To oddajcie kasę z BO!!!
Reklama