UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Cała Polska się buduje, połączeń miast ekspresowkami rośnie, a DK22 z Elbląga do Malborka dalej nic. .. małe miasteczka na południu Polski będą miały połączenie ze sobą bezpieczna i szybka droga, a 120 tys Elbląg z 40 tys Malborkiem nie. Ktoś ma w 4 literach Nas i ten region!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    71
    4
    Gosc8374(2020-10-02)
  • @Gosc8374 - Dodajmy, że DK 22 to nie tylko połączenie Malborka z Elblągiem. To fragment trasy tranzytowej z granicy z Niemcami do granicy z Rosją i dalej. Najbardziej kręty, wąski i niebezpieczny zwłaszcza teraz, kiedy na szosie pojawiają się maszyny rolnicze. Ale cóż, ważniejsza jest obwodnica Olsztyna i droga nr 16 na Mazury jak ten 30 km odcinek. Tędy urzędnicy marszałka i olsztyńskiego oddziału GDDKiA nie jeżdżą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    1
    Ja też tu mieszkam(2020-10-02)
  • @Ja też tu mieszkam - „Ja też tu mieszkam” To prawda. .. .DK22 to droga z gigantycznym tranzytem, a ważniejsza jest np zakopianka, czy budowa obwodnicy Olsztyna. Malbork i Elbląga mogą podziękować komunistycznym rządzącym, z którym rząd nie chce rozmawiać nawet bo to dzbany.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    Gosc7363(2020-10-02)
  • @Gosc8374 - Zwróć uwagę na to że w śmietance towarzyskiej polityków naszego kraju nie nikogo z naszego regionu dlatego nie otrzymujemy pieniędzy i nasz rejon jest tak zaniedbany
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    Jamaleg(2020-10-02)
  • @Gosc8374 - To kara że prezydentem nie jest ktoś z PiS.
  • Postkomuna to także pis.
  • "To kara że prezydentem nie jest ktoś z PiS. "- Oczywiście, bardziej pamiętliwej i złośliwej partii niż PIS, ze świecą szukać. Nie nie będzie we władzach Elbląga PIS. Elblążanie Waszą dwulicowość dobrze znają, obłudnicy. Rolnikami się zajmijcie, głosowali na Was, a teraz ich wycyckaliście. Typowe.
  • @Jamaleg - a pan poseł Krasulski siedzi w drugiej ławce, więc jest w śmietance
  • i Wilk. .. Tyle naobiecywał i nic zupełne nic. .. zero, null. ..
Reklama