UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Drodzy elblążanie stoimy przed prostym wyborem jest już tylko dwóch kandydatów;) Polska Komorowskiego to kraj nowoczesny europejski pokojowo nastawiony do sąsiadów i otwarty na współpracę gospodarczą z całym światem. Kraj, w którym uczciwi ludzie swoją codzienną pracą powoli budują swój kapitał i dobrobyt całego kraju! Polska Dudy to kraj rządzony przez pislamską sektę, niechętny swoim sąsiadom, zaściankowy i zamknięty, nacjonalistyczny i ksenofobiczny z autorytarną władzą! Czy chcecie mieszkać w państwie wyznaniowym i każdego 10go obchodzić miesięcznice?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    11
    powiec(2015-05-11)
  • Ja mam swój rozum i proszę mi nie odmawiać jego użycia za dwa tygodnie.
  • zwłaszcza jak ministrowie z PO sami mówią uj, . .. a i kamieni kupa a państwo to tylko fasada i fikcja :)===== PO To obciach, śmieszność, złodziejstwo, kumoterstwo i kolesiostwo, PO to 3mln ludzi za granicami Polski a deklaruje jeszcze 1,2 mln chęć wyjazdu. Pitolisz SZMACIARZU jak Trybuna Ludu za PRL !!!! PO to ciemnogród, dawanie tyłka innym i służalczość !!!
Reklama