UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Podziękujmy p. Komorowskiemu za PODWYŻSZENIE WIEKU EMERYTALNEGO!!!! Głosujcie na niego, a w next kadencji może podpisze ustawę o kolejnej podwyżce wieku?!. Ja już dziękuję jego wyborcom, za to, że do 67r. ż. bede pracować. Dziekuję Ci p. Komorowski!
  • A co wy tak ciągle o tym wieku emerytalnym? Mam 65 lat, jestem na emeryturze, czuję się ok, mogłabym jeszcze pracować, na ale niestety musiałam odejść z pracy. Zrobiłam miejsce innym. teraz ludzie dłużej żyją, powinni dłużej pracować, a tu ciągłe skomlenia. Teraz też, jak ktoś jest chory to idzie na rentę ale jak się komuś nie chce pracować, to mu się nie chce.
  • Przede wszystkim gratuluje doskonałego stanu zdrowia. Musiała pani miec świetną prace która lubiła. Moze w jakims urzędzie, ale wielu obywateli pracuje fizycznie albo pod wpływem ogromnej presji i uważam ze nalezy nam sie zasłużony odpoczynek. poza tym nie prawda jest ze ludzie żyją coraz dłużej. Polacy zyja o 8 lat krócej niz Szwajcarzy a Polki o 5 lat krócej niz np. Francuzki czy Hiszpanki
  • ty 65 latek ty nie jesteś zdrowy -pitolisz taki bzdury jak byś miał POpitolony mózg ( dla pełowców mUzg)
Reklama