UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Rękawiczki i owszem mają, ale i pieniądze i towar w tych samych wydają. Więc gdzie tu bezpieczeństwo się pytam?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  22
  13
  wicia(2020-05-12)
 • @wicia - Dokładnie się z Tobą zgadzam. Zauważyłam, że ludzie biorąc pieczywo, mają te same rękawiczki, którymi dotykali inne produkty np. marchew itp. Przecież można zalożyć na swoje, te które są przy pieczywie, a potem wyrzucić te jednorazówki i dalej robić zakupy, w swoich. Pieczywa nie umyjemy a marchew tak!!! Myślcie trochę ludzie!!!
 • @wicia - W biedronkach i innych molochach też pieniądze wydają i skanuje towar w tych samych rękawiczkach i to o ile więcej osób niż na rynku. I tego nie widzisz?
 • @wicia - A w Biedronce na kasie dziewczyny nawet rekawiczek nie maja i maseczek. Po kazdym wydaniu pieniedzy zmieniac rekawiczki? Wszystko z glowa ok?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  Sprzedawca 1(2020-05-12)
 • @wicia - Handlarze to balaganiarze w samochodach woze ryz g. .. o mydlo i powidlo. Osobiscie to przekreciarze i cwaniaki. hehe
 • @wicia - DEZYNFEKCJA, CZĘSTA DEZYNFEKCJA - klienci powinni tego pilnować aby sprzedawca dezynfekował rękawiczki a tych klientów, którzy nie przestrzegają rygorów (maska, rękawiczki)sprzedawcy nie obsługiwali. Powalił mnie komentarz P. Ireny, że jest już stara i nie musi przestrzegać rygorów bezpieczeństwa.
 • @cckk - tak własnie myślą te stare raszple!!a tu godzinki dla nich i inne przywileje. .. .. ehhh chory kraj!powinni PRZYMUSOWO siedziec w domu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  antyStarzec(2020-05-13)