UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kolejny miszcz w swoim ałdi. Nie żal mi takich jełopów. Nauczy się wolniej jeżdzić
  • Bo ja umie szybko, driftem. Tylko frajerzy jeżdżą ostrożnie i zminiajo opony.
  • Expercie z bożej łaski nie osądzaj, nie wiesz jak było.
  • Ponad 30 lat jeżdżę. I to w różnych warunkach, także ekstremalnych. Wystarczy jechać ostrożnie, odpowiednio do warunków i myśleć. Mieć trochę pojęcia o prawach fizyki i oczywiście auto sprawne i właściwe ogumienie. Wiem że dla wielu to zbyt wiele.
  • Wyobraź sobie, że ja też jeżdżę od ponad 30 lat, ale nigdy nie prawię takich mądrości dla ubogich. Każdemu może się przytrafić nawet po trzydziestoletniej praktyce. Wszystkie wasze wpisy są do bani. Nie powinno być w ogóle komentarzy, zbyt dużo tu ekspertów.
  • Nie każdemu. Większość jeżdzi całe życie i jest ok. Dlaczego np w krajach skandynawskich procent takich incydentów jest marginalny? Bo oni wiedzą że ważniejsze jest żeby dojechać a nie na łeb na szyję bo ja ""miszcz i mam ałdi"
Reklama