UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Przy tej ulicy mieszkają zamożni mieszkańcy, szefowie znanych firm i to oni lub ich goście, oraz klienci szpitala, aby nie płacić za parking parkują na tej ulicy. To jest tylko ich uliczka i niech sami płacą za nawierzchnię asfaltową. " Obserwator"
 • Obserwator - masz takie pojęcie o tym kto tam mieszka, że lepiej się nie wypowiadaj. Mieszkają różni ludzie, ale na pewno nie nadziani szefowie firm. A nawet gdyby tak było to co Ci do tego. Jest wiele ulic w Elblągu, z których korzysta garstka ludzi, a są remontowane z budżetu miejskiego. W większości to parkują ludzie przywożący dzieci na zajęcia sportowe do mechanika i to oni blokują moją ulicę. Głupota jest się wypowiadać nie mając żadnego pojęcia jak jest w rzeczywistości.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  Jatumieszkam(2014-05-19)
 • do Obserwator Gówno prawda panie obserwator parkują tam głownie uczniaki z T. M. którzy zachowują się jak się zachowują (muza, piski opon, przelewanie lewego paliwa, fajeczki piwo) a to chyba szkoła powinna zapewnić im miejsca parkingowe a nie " zamożni" mieszkańcy ul. Prusa i klienci szpitala którym szkoda 2,5 pln-a na zaparkowanie przy szpitalu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  4
  mieszkaniecPrusa(2014-05-19)
Reklama