UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wolałbym, żeby opinia o szpitalu była wydawana nie na podstawie "wyników finansowych i oceny niezależnych specjalistów finansowych", a na podstawie wyników leczenia, jakości pobytu dla osób chorych, dostępu do diagnostyki oraz dostępu (jak najszybszego)do specjalistów. Szpital ma pomagać ludziom chorym, przynajmniej takie chyba są założenia - prawda ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    3
    sz@rak(2020-11-20)
  • @sz@rak - Przecież opinie można wyrażać na podstawie różnych wskaźników. Chyba nie jest dziwne, że organizacja mająca w nazwie "banking"zajmuje się oceną strony finansowej. Nikt nikomu nie broni zrobić rankingu zadowolenia pacjentów. Wydaje mi się, że skoro ktoś docenia "nasz"miejski szpital, to należy pogratulować, a nie gderać bez sensu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Z@jąc(2020-11-20)
  • @Z@jąc - Gratulować będę, jak szpital będzie skutecznie leczył, bo tylko TO mnie jako pacjenta interesuje. Nie interesuje mnie w jaki sposób to jest osiągane. I nie chodzi o ten konkretny szpital, chodzi o zasadę. Wyniki finansowe są ważne dla zakładów produkcyjnych, instytucji finansowych etc. Jak tego nie rozumiesz to zawsze będziesz "gderał". ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    sz@rak(2020-11-20)
Reklama