UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Wolałbym, żeby opinia o szpitalu była wydawana nie na podstawie "wyników finansowych i oceny niezależnych specjalistów finansowych", a na podstawie wyników leczenia, jakości pobytu dla osób chorych, dostępu do diagnostyki oraz dostępu (jak najszybszego)do specjalistów. Szpital ma pomagać ludziom chorym, przynajmniej takie chyba są założenia - prawda ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  28
  3
  sz@rak(2020-11-20)
 • @sz@rak - Przecież opinie można wyrażać na podstawie różnych wskaźników. Chyba nie jest dziwne, że organizacja mająca w nazwie "banking"zajmuje się oceną strony finansowej. Nikt nikomu nie broni zrobić rankingu zadowolenia pacjentów. Wydaje mi się, że skoro ktoś docenia "nasz"miejski szpital, to należy pogratulować, a nie gderać bez sensu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  Z@jąc(2020-11-20)
 • @Z@jąc - Gratulować będę, jak szpital będzie skutecznie leczył, bo tylko TO mnie jako pacjenta interesuje. Nie interesuje mnie w jaki sposób to jest osiągane. I nie chodzi o ten konkretny szpital, chodzi o zasadę. Wyniki finansowe są ważne dla zakładów produkcyjnych, instytucji finansowych etc. Jak tego nie rozumiesz to zawsze będziesz "gderał". ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  1
  sz@rak(2020-11-20)
Reklama