UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ciągoty do mocarstwowości Polski, chęć posiadania kolonii ( Madagaskar ) i chęć zajęcia Ukrainy ( Piłsudski mamił Polaków o wspaniałym życiu na "stepach" i nadawał ziemię ) spowodowały nienawiść do Polaków na Ukrainie. Polska nie potrafiła zapewnić kolonistom polskim nawet bezpieczeństwa na kolonizowanych terenach. Mój dziadek, jak szybko pojechał na zawołanie Piłsudskiego, tak szybko ledwo wrócił. .. stracił gospodarstwo na Lubelszczyźnie. .. ale ja żyję i coś mogę napisać. Teraz też PiS-owi po łbach chodzi Polska od morza do morza, jakiś " trójkącik". .. gwarantuję że najlepszy jest "wydepilowany " trójkącik " w odpowiednim miejscu kobiecego ciała, a nie mrzonki polityczne PiS.
  • I tymi "ciągotami do mocarstwowości Polski" tłumaczysz zezwierzęcenie ukraińskich bydlaków? Ciekawe. Nawet Stalin, jak mu Tatarzy podpadli, to ich z Krymu wysiedlił, a nie "wyrezał".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Olek_Nowy(2018-07-12)
  • @Olek_Nowy - Nikogo nie tłumaczę, po prostu wskazuję, że akcja jednych bydlaków rodzi reakcję innych bydlaków. Problem polega na tym, że popaprane oszołomy w rodzaju Bokiego czy PiS niczego nie uczą się z historii i powielają dziś te same durne błędy, które prowadzą wyłącznie do nakręcania spirali nienawiści.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    polski_okupant(2018-07-12)
Reklama