UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie można odpowiadać na anonimy, więc odpowiem zbiorczo: 1.Podczas zebrań rożnych komisji rekrutacyjno-egzaminacyjnych, byli mężczyźni po 60', którzy jasno mówili, że gdyby nie odchowane dzieci i ułożone życie przed emeryturą, to by nie podjęli pracy za takie pieniądze, ale ja wierzyłem, że konkretna praca, edukacja, zaanagażowanie przyniosą efekty, a etat w UM nie był moim jedynym źródłem zarobku, 2.Niczego nie sprzedałem, praca na kontraktach zagranicznych nie warunkuje całkowitej zmiany miejsca zamieszkania. Jeżdżę po Europie, ale podatki płacę w kliku krajach (wpływy z mojego PIT otrzymuje również Gmina Miasto Elbląg), 3.Na takie miejsca, jak moje, zazwyczaj przenoszą innych pracowników, zmęczonych dotychczasowymi obowiązkami. Mi się udało zdobyć pracę w różnych instytucjach publicznych w Elblągu (dokładnie w 3), bo miałem bardzo wysokie wyniki punktowe podczas naboru. Przez 3 tygodnie, po 7h. dziennie, codziennie czytałem ustawy, rozporządzenia, regulaminy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    1
    Były patriota(2023-03-28)
  • @Były patriota - A Twój wpis podpisany imieniem nazwiskiem i pesel ? Też anonimowy. Mądrości z pozycji zwykłego parobka na emigracji mało nas interesują. Były patriota a jednak lokalny mieszkaniec Elbląga. Ciekawa konstrukcja. Wielu jest takich co ambicji nie ma, żeby coś stworzyć własny biznes założyć, tylko marudzą, że na pensji urzędasa nie płacą kokosów Szeregowa praca zaspokaja byt liczony w EURO w takim samym stopniu ludzi niezależnie od wykształcenia..
Reklama