UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wychodzą zaniedbania od lat. JAK mówimy że wszystkie dzieci muszą mieć naukę pływania i kończąc szkole zdaja z pływania egzamin. Skończą się utoniecia raz na zawsze. Łyżwiarstwo wymyślili zamiast pływania. Przecież może być i to i to. Auka Pływania to przymus.
  • Przymus? to co ty bredzisz. Moze jeszcze przymus z nauki jazdy na rowerze i chodzenia po górach. Ja się do wody nigdy nie pchałam jak pływać nie umiem. Zresztą nie cierpię nie widzieć gruntu pod nogami, a do morza wejdę tylko po kolana. Kto co lubi.
  • Toną zazwyczaj właśnie ci co umieją pływać.
  • Dokładnie. Toną ci co umieją pływać a taki przymus nauki pływania zwiększyłby liczbę topielców. Sam jestem pływakiem i to według niektorych bardzo dobrym, jednak woda jest zdradliwa, to silniejszy żywioł od nas. Basen dla pływaków jest bezpieczny, ale jezioro, staw czy morze już niestety nie.
  • chetnie przeczytam statystyki jaki odsetek topielcow bylo po spożyciu alkoholu, nagle okaze sie ze ofiary sa podobnie jak ci kierowcy za kolkiem, maja prawko ale laduja w rowie, alkohol jest czynnikiem ktorego sie nie naglasnia bo liczy sie biznes, i przesuwanie odpowiedzialnsoci na klienta
  • zazwyczaj, na portelu wlasnie wstawili niemiecka propagande z 1937 "W jeziorze Rakowo utonął mężczyzna W piątek wieczorem rolnik Fritz Fietkau, zamieszkały w Elblągu, kąpał się ze swoimi kolegami z pracy w jeziorze Rakowo (niem. Rakauer See – niemiecka nazwa jeziora pochodziła od leżącej w pobliżu dawnej wsi Rakowo (Rakau), mowa tu o jeziorze w Jeleniej Dolinie). Ponieważ Fietkau nie umiał pływać, [. .. ] utonął. Do dzisiejszego ranka ciała nie znaleziono. Żandarmeria ustala na miejscu okoliczności zdarzenia (WZ, sobota, niedziela, 12/13.06.1937 r. ). "nop i najlepsze Ponieważ Fietkau nie umiał pływać utonął haha, debil. Czasem wystarczy stac po kolana w wodzie dostac skurczu i po zawodach. I nie ma znaczenia czy sie umie plywac czy nie.
Reklama