UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • dobre opony do tego auta kosztują 3/4 jego wartosci. Polacy nie inwestuja w uzywane auta bo szkoda im grosza. Auta starsze niz 6 lat sa bardzo czesto w fatalnym stanie technicznym a auta powyzej 10 lat czesto nie powinny wogole sie poruszac. Auta 20 letnie jak ten juz dawno powinny zostac zutylizowane. Kogo nie stac niech chodzi piechota, jezdzi autrobusem lub tramwajem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    do Ploterek(2019-12-11)
  • @do Ploterek - przypomnij sobie akcje kilka lat temu gdy byly kontrole stacji diagnostycznych, wiekszosc aut wyjezdzala z podbitym przegladem mimo ze nie nadawala sie na drogi
  • FAITH Moje osiemnastoletnie auto stanem technicznym dorównuje, a w niektórych przypadkach nawet wyprzedza nowsze auta. Jest zadbane, opony nówka, wcale nie tanie. Uogólnianie, że wszystkie stare auta są do niczego, jest strasznie płytkie i cóż, głupie. Jednak wolę dopieszczać mój stary samochód niż ładować mnóstwo kasy w sam plastik i kupę elektroniki.
  • @FAITH - kogo obchodzi jakie masz fantazje na wydawanie $
  • Nie inwestują bo bieda w narodzie przybiera zastraszające rozmiary wartość nabywcza pieniądza wg mnie spadła dwukrotnie biorąc pod uwagę ostatnie 4 lata. Już nie dostajemy pińcet plus tylko dwieście pięćdziesiąt plus.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Masakra(2019-12-12)
  • @Masakra - Tumanie nie idzie komentować bez podtekstu politycznego????
  • co pisiowate rozdawnictwo zadłużanie kraju oszustwa złodziejstwa pasuje wpisz w szukajkę dlugpubliczny kropka org
Reklama