UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Antyzimowkowcy ze wsi w akcji
  • Zimówki wcale nie są lepsze w zime
  • zmartwię Cię - są lepsze
  • Są lepsze jak jest śnieg a nie lodowisko.
  • Jasne, A Tusk blokuje środki z KPO
  • @Zimówki wcale nie są lepsze w zime... Jeszcze powiedz ze wszyscy kradną i dobrze gdy pasterze idą na inne plebanie za " zasługi"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    7
    8* i kler(2022-12-03)
  • to tak jak iść w pantofelkach po śliskim śniegu i w butach zimowych z dobrą podeszwą - też nie ma różnicy - dla Ciebie?
  • mam dwa auta jedno używane codziennie i całe koła zmieniam przed garażem, drugie używane rzadziej, nie chciało mi się, nie miałem potrzeby stać w kolejce u wulkanizatora, więc czekałem aż kolejki się skończą, i tak o to pierwsze auto się zepsuło i byłem zmuszony jeździć autem zapasowym gdzie nie mam felg zapasowych tylko zmieniam opony. Wyjeżdżając do pracy temp. -3,bez deszczu śniegu, dojechałem bez problemu, o 10 zaczął padać śnieg wracając z pracy o 14 jechać z prędkością 40 + km/h no to tak z duszą na ramieniu, samo ruszenie na światłach to problem - o godz.15:30 założyłem zimówki - jazda bezproblemowa, nawet na wyślizganych skrzyżowaniach ruszenie nie sprawiało problemu, hamowanie w porównaniu do letnich - praktycznie w miejscu. Jeśli ktoś uważa, że letnie opony nie różnią się od zimowych - a wystarczy uważniej jechać, to powinien w takich samych warunkach mocno zimowych spróbować ruszyć pod górkę np. na Królewieckiej, na oponach letnich i zimowych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    okoniowaty(2022-12-03)
  • @okoniowaty - Oczywiście, że zimowe opony są lepsze na śnieg, ale są jeszcze inne czynniki. Mam zimowe opony ale mój samochód ma już swoje lata (rocznik '98 taki lubię i już) bez ASR itp.. Miałem problemy z ruszaniem. Jak wziąłem samochód żony 2-letni z różnymi bajerami, to jazda niebo a ziemia. A ten dostawczak na najnowszy mi nie wygląda.
  • Nigdy nie prowadziłeś auta to wiesz...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    GłębokaMyśl(2022-12-05)
Reklama