UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Zapamietajcie, Lewica zawsze niosła degeneracje i zlo. Po Rewolucji Pazdziernikowej nic tylko kradli i kradli. PRL podobnie kradli a wyrobnicy(czyt. robole w fabrykach)potem ci sami lewacy: Bielecki, Kwasniewski Miller w zasadzie PC równiez sprzedalo najwartosciowsze dobra tego kraju. Teraz jest szum aj waj, znowu chca zwyklego robola nabrac. .. . Pamietajcie zanim na kogokolwiek zaglosujecie, czy z PO czy z Pisu czy nie daj Bog z Lewactwa przecztakjcie historie, osiagniecia itd. .. awsze was drogi doprowadza do archiwum IPN:))))czy konkluzja brzmi wiekszosc to oszusci:)pochodzenia zydowskiego
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  33
  8
  anty lewak(2021-06-27)
 • @anty lewak - Poszukaj w swojej rodzinie czy nie ma tam jakiegoś Zyda. Pewnie jest mądry i bogaty a nie jak Polak katolik głupi i wredny.
 • @anty lewak - Teraz za to prawica kradnie i oszukuje na potęgę. mydli oczy o patriotyzmie, wartościach biało czerwone flagi w oczach oraz innych wielkich słowach, po cichu wille sobie buduje. dyma Was aż miło. Naiwniacy popierajcie prawicę i lewicę i innych cwaniaków.
Reklama