UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Co za brednie! Narkotyki zabijają? Chodzą po ulicy z nożem i zabijają tak? A skoro mowa o narkotykach to alkohol nie jest już narkotykiem? Nie uzależnia? Kto chce będzie brał i odwalcie się od niego, to kwestia wolności! Chcecie pożytku z narkotyków? Niech rząd jak w Holandii sprzedaje nakrotyki i z ich pieniędzy wybuduje porządne drogi, wyremontuje szpitale, czy inne potrzebne rzeczy. A tak i tak zarobią na tym kartele...miliardowe kwoty wpadają w ręce przestępców, a mogły by być to pieniążki dla obywateli!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  2
  Gosc123(2019-04-02)
 • @Gosc123 - Gosc123.Jestem na tyle dorosły, że rozumiem twoją prowokację. Jestem na tyle doświadczony, że opiekuję się osobą uzależnioną i odczuwam wolność o której piszesz. Przeżyj to sam opiekując się narkomanem i wtedy remontuj szpitale, naprawiaj drogi. Wiem, że powtarzasz bezmyślnie dziennikarskie bzdury, bo kiedyś też w to wierzyłem. Trzymaj się!
 • Widziałeś Ty drogi w Holandii? Błagam, opanuj się, jedyne co tam widać to durne uśmiechy na twarzach przechodniów, którzy z mózgu mają gąbki.Jesli twierdzisz że dragi są ok, to co powiesz jak kiedyś twój dzieciak wyląduje w szpitalu po przedawkowaniu? Pomyśl proszę zanim coś napiszesz.
Reklama