UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Cytat:"W związku z tym, że msza miała być w sobotę o 9.30 w kościele w Pasłęku. .. POGRZEB MIAŁ SIĘ ODBYĆ W SOBOTĘ. Pojechałam tam w piątek, by zobaczyć mamę. I przeżyłam szok. .. ." Według mnie czytając ten artykuł, chodzi głównie o rozbujanie medialne by oczernić zakład pogrzebowy SYRIUSZ. Każdy jest omylny. .. i szacunek dla zakładu SYRIUSZ, ponieważ wiedząc o tym że w tym okresie pracy jest WIELE z powodu umieralności, tenże zakład wydał ciało zmarłej już w piątek czyli dzień od dnia pogrzebu. Wydaje mi sie pani Beato że to chodzi o coś więcej. Zrozumiał bym pani oburzenie jeśli wszystko działo by się w dniu ceremonii pogrzebowej. .. Jak to się działo wiele razy w innych zakładach. Według prawa, to nawet odszkodowanie ani zadośćuczynienie się Pani nie należy. Przykro, że chodzi Pani tu tylko aby wzbudzić sensacje i oczernić publicznie ZAKŁAD SYRIUSZ (bo nawet nie pada nazwa zakładu pogrzebowego PUK z Pasłęka ). Pani Beato, kij ma zawsze dwa końce. .. A zm. Pani mamie z szacunkiem i z darem modlitwy. .. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Wielka Morda(2020-12-05)
  • @Wielka Morda - Po tym komentarzu to firma już zeszła na psy. ..
Reklama