UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ależ mję teraz zaimponował pan minister Śliwka, zaprawdę:) Może oprócz tego kompletnie daremnego pomysłu z budową neostodoły na Wyspie Spichrzów, co jest skończoną głuPOtą, ale i tak - szaconeczek:) [Zdj. Tak się robi historię. ] #NiszczNeoliberalizm, #InwestycjePubliczne, #TaxTheRich! Hashtagi: #InwestycjePubliczne, #kolej, #basen, #przekop, #ZKM
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    50
    lubie.kefir(2022-07-27)
  • @lubie.kefir - Ty dosłownie co minutę, godzinami dziennie odświerzasz portel, żeby tylko po kilku sekundach od pojawienia się artykułu, od razu wklejać swoje urojone brednie komunistyczne. Niektórzy zrobią dosłownie wszystko, byle tylko nie iść do pracy. Weź chociaż w domu odkurz albo śmieci wynieś.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    41
    3
    Obalić układ!(2022-07-27)
  • @Obalić układ! - Ewentualnie studia skończ w końcu. A najlepiej niech klęknie na głównym placu miasta i z pokorą przeprasza wszystkich za zbrodnie komunistów. W sumie chłopiec z kozią bródką i tak nie ma co robić całe dnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    3
    Niszczlewactwo(2022-07-27)
  • @Obalić układ! - Ale że co, zadek cię rozbolał, iż nie zdążyłeś swoich głuPOt POklepać i że twój marny trolling zamiatam jednem komentarzem, miękiszonie?:) Przyzwyczajaj się, bowiem już tak się wyrabiam ostatnio, że wystarczy, iż... tylko spojrzę; [Zdj. A świat też patrzy i m. in. nadwiślańską głupotę jurgieltniczą i zbrodnie komentuje. ] #patoprawica, #jurgielt, #wojna, #zbrodnia, #rak Hashtagi: #antyfaszyzm, #antyimperializm, #FoodNotBombs
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    10
    lubie.kefir(2022-07-27)
  • @lubie.kefir - Jeśli już to ostatnio wszędzie cię przeganiają.... w partii stwierdzili że mają dość nierobów błaznów itp
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    0
    Niszczlewactwo(2022-07-27)
  • @lubie.kefir - To Ty czasem stałeś na ul Konopnickiej pod Borysem i prosiłeś o wsparcie bo jak na złość zabrakło Ci na zastaw butelki?
  • @Niszczlewactwo - Chciałbyś, patusie na ratuszowym garnuszku, ale i tak się guzik dowiesz, bo z paszkwilantów tylko POśmiać się można - umyj rączki, weź pigułkę i taxi za nasze pieniądze idź przetrzeć, bo zasyfione pod ratuszem stoi:) Hashtagi: #libki, #oligarchia, #wyzysk, #szwindel, #profit, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    lubie.kefir(2022-07-27)
  • @lubie.kefir - Nie rozumiem dlaczego piszesz że jestem na ratuszowym garnuszku? Jestem emerytem. I jeśli mam brać taxi to za swoje nie twoje powiedz szczerze od kiedy i ile składek odprowadziłeś do skarbówki na podatki? Jeśli już to chyba Ty najwięcej korzystałeś i chyba nadal korzystasz z naszych podatków. Jak już pisałem nawet w Twojej partii mieli dość tego twojego postępowania i wywalili na pysk.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Niszczlewactwo(2022-07-27)
  • @lubie.kefir - A co ty zamiatasz? Właściwie nieważne i tak lepsze to niż nic. Wiesz, mam znajomego schizofrenika, on tak jak ty upodobał sobie kilka słówek (takie mądrze brzmiące) i lepi z tego wypowiedzi, zupełnie pozbawione sensu. Zupełnie jak ty. Wiem, zaraz wyzwiesz mnie, ale ty masz taką naturę. Popularności to ty nie zdobędziesz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Kazimierz W.(2022-07-27)
  • @lubie.kefir - No właśnie zamiast zamiatać, to piszesz komunistyczne brednie na portelu co kilka sekund. Mówiłem odkurz mieszkanie, a poza tym weź się za obiad, bo już piętnasta godzina chłopie (czy tam stary kawalerze, wszystko jedno... ale zostańmy przy chłopie).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Obalić układ!(2022-07-27)
  • @lubie.kefir - Na marginesie zamiast zaśmiecać każdy artykuł tym komunistycznym bełkotem skoro masz tak dużo czasu to może faktycznie zajmij się jakąś pracą społeczną może jakiś wolontariat np w hospicjum. Przecież jak każdemu komuniście powinno zależeć ci na pomocy zwyczajnym ludziom nie prawdaż? Wtedy może być zdobył większy poklas ba nawet szacunek niż tym ubliżaniem tu wszystkim albo pisaniem kłamstw na temat swoich sukcesów wykształcenia itp
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Niszczlewactwo(2022-07-27)
  • @Niszczlewactwo - Nie ucz księdza dzieci robić, plujko bez honoru - tow. Koliński woluntarystycznie robi tyle, że włosów na głowie by ci zbrakło do liczenia i porównania; ale że nie okrada to roztropne chłopię społeczeństwa, jak różni dyletanci na ratuszowych apanażach i wikcie, to musi czasem też za hajsy pracować, iż jeszcze samą mądrością i światłem obiektywnej prawdy żywić się nie nauczył; Acz pewne sukcesy i w tej dziedzinie już ma! xd [Wyklęty powstań ludu Ziemi, powstańcie, których dręczy głód... ] #warmongers Hashtagi: #antyfaszyzm, #antyimperializm, #FoodNotBombs
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    lubie.kefir(2022-07-27)
  • @lubie.kefir - Z jednego jesteś bardzo znany w mieście..... Z wychwalania się z popadania w samozachwyt wynoszenia się na piedestał. A tym czasem zwykły nierób Z ciebie nieudacznik życiowy nie potrafiący znaleźć sobie normalnej pracy. Człowiek przeganiany gdziekolwiek się pojawi gdziekolwiek dotkniesz czegoś od razu jest to skazane na porażkę. Jedynie potrafisz ubliżać wyzywać. Nawet w partii zatwardziałych komuchow wywalili cię z hukiem o czym to świadczy?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Niszczlewactwo(2022-07-27)
  • @Niszczlewactwo - Chciałbyś, zazdrosny cieniasie - ale chyba tu projektujesz jakieś swoje kompleksy odwieczne, bo z tego co pamiętam, to ciebie przeganiali wszyscy z każdego spotkania publicznego, na którym swoje brednie i żale wylewałeś, zanim na żebry do ratusza trafiłeś. A ja głupi nawet kiedyś tego (...) broniłem, że "w demokracji każdy, nawet tuman, powinien mieć możliwość zabrania głosu publicznie"... No ewidentnie za dobry i za miłosierny byłem, faszyści bowiem nie powinni mieć takiego prawa:) [A czytałeś już mój najnowszy poemat a'la Tuwim-stajla z poniedziałeczku, sieczkobrzęku? To poczytaj sobie, iż genialnie mi akurat wyszedł, cała Polska chwali:)] #TakSięRobiHistorię; Hashtagi: #antyfaszyzm, #antyimperializm, #FoodNotBombs
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    lubie.kefir(2022-07-27)
  • @Obalić układ! - Przecież to chyba tow koła
  • borys na konopnickiej to dla kolińskiego za wysokie progi, nawet żuliki go tam klepia po pysku, jak pan chłopa w Galicji, został mu tylko brat albert i spanie w nogach u złomiarzy...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    kreciol(2022-07-27)
  • @lubie.kefir - Cała lewacka Polska to chwali Adriana że w końcu pozbył się z partii największego wrzoda nieudacznika bez wykształcenia bez kultury osobistej. Przede wszystkim cieszy mnie ogromnie że Twój koniec jest bliski że straciłeś szanse na jakikolwiek stołeczek z ramienia partii. Zaczyna śmierdzieć Ci koło tyłka straciłeś parasol ochronny w postaci partyjnych prawników radców prawnych itp. Zawsze byłeś dla ludzi zerem teraz będziesz zwykłym nieużytecznym śmierdzielem. Jeszcze chwila to i pracę stracisz za swoje chamstwo na forum publicznym. Myśle że większość mieszkańców już poznała jaki z ciebie nieudacznik i pasożyt
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Niszczlewactwo(2022-07-27)
  • @Niszczlewactwo - Psińco naziolku wiesz - tyle co od olsztyńskiej posłanki ci zakapują, a to akurat taka prawda jak to, że Franz miał strzelać do papieża:) Ale cieszy, że się zabulgotałeś, oraz ewidentnie boisz się obywatelskich działań tow. Kolińskiego, któremu niegodny jesteś rzemienia u sandałów wiązać - tak ma być, faszyści i obywatelscy tchórze tylko kanałami; #TakSięRobiHistorię Hashtagi: #antyfaszyzm, #antyimperializm, #FoodNotBombs
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    lubie.kefir(2022-07-27)
  • @lubie.kefir - Czego ja się boję ? Ty naprawdę wierzysz w to co piszesz ? Sam pod siebie robisz wychodząc z domu małolaci plują nawet na ciebie. Przecież Ty już ledwie kwiczysz nie masz wejścia już nigdzie. Nie masz sukcesów osiągnięć zawodowych nie masz nic dosłownie nic. Pozostał Ci tylko plugawy język ubliżanie i wyzwiska stary bezdzietny frustrat samotny bez szans na emeryturę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Niszczlewactwo(2022-07-27)
  • @lubie.kefir - Według ciebie tak się robi historię? Poproszę zobaczyć zdjęcia poparcie 0.25% faktycznie stworzyłeś historie największego przegranego lewaka w mieście
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    Niszczlewactwo(2022-07-27)
  • @Niszczlewactwo - Dream on, patusie bez szkoły, honoru, piątej klepki i ludzkiego szacunku - przede mną cały świat, zaś tobie POwiedziałem raz: Taxi za nasze pieniądze ufajdane pod ratuszem stoi, szoruj! #paszkwilancie; Hashtagi: #TakSieRobiHistorie;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    lubie.kefir(2022-07-27)
  • @lubie.kefir - Powtarzam Ci przygłupie po raz setny " nie za nasze " bo Ty nic nie dokładasz do tej puli Ty tylko bierzesz mniej tą cywilną odwagę i się przyznaj. Dla przypomnienia twojej logiki w myśleniu zdjęcie przykładowe jakiej przyszłości pragniesz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Niszczlewactwo(2022-07-27)
  • @lubie.kefir - skoncz bredzic roberciku
  • @lubie.kefir - A na drzewach zamiast lisci będą wisiec socjalisci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Paweł 678(2022-07-28)
Reklama