UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pisząc kościół miałem na myśli świątynię/więc po co pisać wulgarne hasła po tych często zabytkowych murach ?Walczycie z religią a chcecie z kolei edukacji seksualnej od szóstego roku życia. To ja napiszę tak. Polska to nie tylko lesby i geje. Tu są też w większości normalni rodzice którzy nie chcą demoralizacji sześciolatków w szkołach publicznych.
  • RobertKoliński @G.F. - Mam rozwiązanie - my jako Lewica Razem jesteśmy za edukacją seksualną zamiast katechezy. Może więc żeby uchronić bombelki przed wrażą edukacją seksualną należałoby po prostu przestać indoktrynować religijnie dzieci od przedszkola? Cyt. "Lewica zadba oto, aby dostęp do rzetelnej wiedzy był zapewniony w szkołach. Zajęcia z edukacji seksualnej to nie jest uczenie dzieci seksu. Nie pozwolimy na to, aby cofnąć nasz kraj w mroki średniowiecza. Nie pozwolimy karać edukatorów seksualnych, czy też nauczycieli, to czego potrzebują nasze dzieci to wiedza. Opowiadamy się za rzetelną edukacją seksualną, dostosowaną do wieku dziecka. To wiedza na temat swojego ciała oraz o tym jak się zachować w sytuacji napastowania, jest pierwszą linią obrony przed pedofilami. (. .. ) Hashtagi: #lewica, #LewicaRazem, #edukacja, #STOPpedofilii
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    23
    RobertKoliński(2020-11-23)
Reklama