UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wiejski mistrz prostej. Samochodem jak jezdzi to ja zderzak i wyprzedzić kusi wszystkich. Chłopie puknij się w ten łeb może zmądrzejesz
  • Naucz się chłopie składać dobrze zdania ze zrozumieniem bo dziecko 3 letnie lepiej i zrozumiałej by to napisało mistrzu języka polskiego. Jak dla mnie to przykre i straszne bo znam chlopaka. Pamiętaj o karmie ale nie życzę Ci takich doznań w rodzinie lub gropce Twoich przyjaciół. Bez pozdrowienia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    8
    Kolega(2021-06-27)
  • @Kolega - Co spowodowało, że stracił panowanie na motorze???? Nawierzchnia mokra nie była, tak. wiec za szybko jechał???? Przykre i straszne to jest to, że motocykliści nigdy się nauczą, dopóki nie stanie się im wypadek. Twój kolega pewnie po tym wypadku zmądrzeje, ale ilu jeszcze motocyklistów zginie lub dozna uszczerbku na zdrowiu z powodu swojej własnej głupoty.
  • Pewnie brawura to spowodowała. A ty co tam byłeś i twierdzisz że była potrzebna straż pożarna tylko jedna to pewny jestem że nie masz nic wspólnego ze strażą i nie znasz procedur
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Kolega(2021-06-27)
Reklama