UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wy ludzie myślicie, że środki to sobie możecie przenosić w budżecie jak się chce? Panie Prezydencie! A może te 500k zamiast dać na renowacje pomnika to na schronisko damy co? Nie ma sprawy!!! Przelejcie na pieski! Albo nie! 200k na pieski a 300k na basen!!! A ja Wam powiem że zajebiście wygląda ten Pomnik i jestem dumny z niego. Oczywiście Schronisko ma swoje potrzeby, puchnie w szwach i środków jest zawsze za mało. Wpomagajmy ich finansowo ile możemy, pomagajmy jako wolontariusze, napewno to będzie dla nich pomocne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Nick the Brick(2022-08-03)
  • @Nick the Brick - A czemu jak wolontariusz nie polerowałeś pomnika nie sprzątasz starówki nie zamiatasz placu w UM albo nie wspierasz finansowo emerytów... no czemu ?
  • Bo wspieram schronisko finansowo, dodatkowo wyprowadzam psy. Śmieci zbieram po sobie, nie słyszałem aby była możliwość renowacji pomnika w czynie społecznym. Do tego z pewnością trzeba wyspecjalizowanej firmy. Mogę robić ze swoim pieniędzmi co mi się żywnie podoba i tak kieruję pomoc. A Ty jak pomagasz? No jak?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    @ Nick the Brick(2022-08-05)
Reklama