UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Według Piotra Wielguckiego, przez firmę Tabasco, należącą do Jacka Stachery partnera życiowego Aleksandry, córki Jerzego Owsiaka, przechodzą milionowe sumy z WOŚP-u. – Tabasco to główny podwykonawca Złotego Melona i WOŚP. Do tej spółki przepływają wielomilionowe kwoty – ujawniał. – Mrówka Cała to dosłownie mrówka przy słoniu, jakim jest Tabasco – zaznaczył. Matka Kurka podkreślił, że nie boi się kolejnych procesów, ma solidne dowody na poparcie swoich odkryć. – Nie boję się procesów, mam bogaty materiał i dokumentację, do tego informacje od ludzi uczestniczących w realizacjach firmy. Jestem do pełnej dyspozycji procesowej – mówił. – Będą dalsze publikacje, bo to, co się dzieje wokół Owsiaka, to są rzeczy skandaliczne. Mnie ani Owsiak ani WOŚP ust nie zamkną – dodał.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    7
    hamulcowy(2020-11-27)
  • @hamulcowy - - z pustej głowy.
  • @hamulcowy - Tyle lat gadają o dowodach tyle kontroli gdzie przy obecnej władzy gdyby Owsiak, WOŚP, mrówka, czy też inna współpracuje z nimi stowarzyszenie miało coś za paznokciami wtedy minister zero czytaj ziobro już dawno zrobił by konferencje że zatrzymano Owsiaka lub kogoś z jego otoczenia. A tu nic cisza nie ma się do czego przy... Trole skończcie kompromitować się bo robicie z siebie kompletnych kretynow za 30 groszy za wpis
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    8
    Jamaleg(2020-11-27)
  • @Jamaleg - Chrzanią o mrówkach, melonach i innych bzdetach, by zdyskredytować, poniżyć godność Jurka, wspaniałego człowieka, robiącego namacalne dobro nam wszystkim. No i jest wielkim wrogiem, bo stara się jednoczyć Polaków, a to PiSowi bardzo nie na rękę.
  • 100/100
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Jamaleg(2020-11-27)
Reklama