UWAGA!

Zamknięcie ul. Studziennej

 Elbląg, Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację do tekstu.
Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację do tekstu. Fot. pixabay

Departament Zarząd Dróg UM informuje, że od 1 do 8 lutego zostanie zamknięta jezdnia ul. Studziennej, na wysokości budynku nr 27-31.

Zamknięcie związane jest z budową przyłączy kanalizacyjnych. Na czas robót zostanie dopuszczony ruch dwukierunkowy na ul. Studziennej i ul. Garbary.

Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • To naprawdę "polskie myślenie"od kiedy wiadomo było że ma w tym kwartale być wykonana zabudowa i jakiego typu? od zawsze a przynajmniej od bardzo dawna, na pewno przed remontem drogi, czemu już wtedy nie ustalono, nie zaprojektowano wszystkich potrzebnych przyłączy? teraz została rozpruta droga, jednolita z kostki i dam sobie rękę uciąć że nie zostanie to naprawione i nie wróci do pierwotnego stanu, a dla czego tak sądzę bo nie ma takiej opcji, papraki które będą to naprawiać nie są w stanie odtworzyć technologii sprzed kilku lat tak jak nie ma możliwości odtworzenia technologii którą takie nawierzchnie projektowali Niemcy (a ich robota brukarska w wielu miastach jest w stanie bdb do dnia dzisiejszego). Zaczną się robić doły, wybrzuszenia, zacznie się zapadać grunt, podejdzie woda i za 5-10 lat będzie tam jedna wielka kałuża a wystarczyło pomyśleć wcześniej ale nie tu, tu się myśli o pomnikach, i o tu i teraz a nie o przyszłości tego miasta
Reklama