UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Program (dla mnie skrajna tandeta), który obejrzałem tylko raz (też na siłę). Popularność (tak wielka)wśród Polaków, właśnie takich menelskich programów, wyrabia o nas opinię na świecie. Moim zdaniem, program jest marny, na tanich chwytach. No, ale podoba się, tak samo jak disko-polo w Polsce. co zrobić, ja nie oglądam złomowców, śmietników, śmieci z garaży i nie będę oglądał.
  • Zapewne ty żyjesz w świecie kabaretów ala Pietrzak, smoleń lub wiadomości tvp
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Elblążaninzeg(2021-01-11)
  • "Program (dla mnie skrajna tandeta), który obejrzałem tylko raz (też na siłę)"- Ooo, kolejny z wyższych sfer. Na śmietnik nie spojrzy, od wynoszenia śmieci ma ludzi. Masz też kogoś od podcierania?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Andrzej79(2021-01-11)
  • RobertKoliński @Elblążaninzeg - - Pani Pelagio, to ile wykonaliście już szczepień w ramach rządowego planu ratowania Polaków? - A dla kogo ten wywiad? - Dla Telewizji Polskiej! - No to bez kozery powiem pińcet. .. milionów! [Od towarzyszki Bogdana Smolenia proszę się uprzejmie. .. ; ] Hashtagi: #PiSPOjednoZlo, #patoprawica, #LudzieHonoru, #jelity
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    RobertKoliński(2021-01-11)
Reklama